Skamba kaip pasaulis ar atrodo kaip krikščionis? Teisumas tikėjimo žinia

Skamba kaip pasaulis ar atrodo kaip krikščionis? Teisumas tikėjimo žinia

Atnaujinta: balandžio 21 d


Trečiojo angelo žinia apie teisumą per tikėjimą ir dabartinį jo atmetimą


1 Atrodo kaip krikščionis Dirba sauDaugelis krikščionių mėgsta skambėti ir atrodyti kaip krikščionys. Na yra dvi pusės. Tačiau dažnai ta pusė, kuri atrodo labai krikščioniška, nėra tokia, arba tik iš pažiūros. Dėl kokių priežasčių kai kurie krikščionys tikrai nori būti laikomi krikščionimis? Tai teisumo žinia tikėjimu.


Ar darydami viską, kas skamba ir atrodo krikščioniškai, mes tampame krikščionimis? Ne. Darydami dalykus ir, atrodo, darydami viską, ko nori Jėzus, tai nedaro mūsų krikščionimis. Teisumas iš tikėjimo mums sako, kad krikščionybė yra ne tai, ką darome, o tai, kas esame. Kol esame sugauti išvaizdos dalyje, mes vis dar pasiklydome kaip fariziejai.


2 Atrodo kaip krikščionis Žmonių plojimai


Žmonėms atrodo taip sunku suprasti, kad nieko, ką galime padaryti, negalime patekti į dangų. Vienas kitas dalykas yra tai, kad nė vieno savo darbo nedarome patys. Mūsų darbai ateina automatiškai, kai tik praleidžiame laiką ir palaikome kasdienį ryšį su Jėzumi. Tai teisumas iš tikėjimo. Kai kas nors ir toliau galvoja, kad tai, ką jie daro, daro juos krikščionimis, jie vis tiek pasiklysta.Ryšys su Jėzumi neturi nieko bendra su tuo, ką darome. Ryšys su Jėzumi yra susijęs su tuo, kas mes esame. Darbus tikėjimu daro Jėzus per mus. Dievo darbai mumyse niekada neatliekami tam, kad būtume išgelbėti, patvirtinti arba nuraminti mūsų nuovokumą. Tikėjimo teisumas prasideda čia. Kodėl daugelis krikščionių vis dar mano, kad jų krikščionybė yra pagrįsta tuo, ką jie daro? Nes jie patikėjo melu, kad juose yra kažkas gero.


3 Atrodyti kaip krikščionis Norėdami patenkinti save


Kartą šis krikščionis tiki ir nesupranta, kad jame nėra nieko gero. Jis nustos dirbti ir daryti dalykus, kad atrodytų geras kitiems ir savo sąžinei. Krikščionybė neturi nieko bendra su tuo, ką tu darai. Tai, ką jūs darote, yra natūralus mūsų elgesys su tuo, kas jūs esate. Tai teisumas iš tikėjimo.


Kai krikščionis vis dar žiūri į tai, ką daro, kad pamatuotų, kaip gerai sekasi, jie vis tiek pasiklysta. Paulius sakė GA 5 4 Jūs esate atskirti nuo Kristaus jūs, kurie bandote būti išteisinti įstatymu. Tu atkritai iš malonės. Atrodo, kad Biblija sako, kad tai rimtas dalykas


1 Ne tik toks krikščionis neturi Jėzaus


2 Šis krikščionis yra atskirtas nuo Jėzaus, tai reiškia, kad jie negali turėti amžinojo gyvenimo


3 Šis krikščionis atkrito iš malonės. Tai vienintelis dalykas, kuris gelbsti mus nuo mūsų puolusios padėties.


4 Atrodo kaip krikščionis Dėl ramybėsTiesą sakant, tai labai liūdna būklė, kai toks krikščionis savo krikščionišką gyvenimą vertina pagal tai, ką daro. Jie nesuprato, kad tai, kas jie yra ir ką jie daro, yra priešingi dalykai. Kažkas visada gali pasielgti teisingai ir būti labai piktas giliai viduje. Kažkas gali daryti gerus darbus visą savo gyvenimą, kol nepasirodys savanaudis išdidus ir nerūpestingas.


Ištikimybės teisingumas mums sako, kad tikras atsivertimas ateina iš Dievo per tikėjimą. Teisumas iš tikėjimo perkeičia širdį taip, kad šio žmogaus galia, gauta iš Dievo, atlieka darbą jos viduje, jam apie tai negalvojant. Jiems nereikia jaudintis dėl savo darbų, nes tai vyksta automatiškai.


Krikščionis, kuris viską grindžia savo pasirodymu, vis dar tiki, kad jame yra kažkas gero. Jis pasiklydo ir nesupranta puolusios žmonių prigimties. Jis bus labai griežtas ir manys, kad krikščionybė priklausys nuo to, kiek griežtai kas nors elgsis dėl smulkmenų ir išorinio veikimo.


Taip jis nuramina savo protą ir gerą dieną, kai jo paklusnumas detalėms yra geras, jis apgaudins save galvodamas, kad padarė gera. Kai iš tikrųjų Dievas nepripažino nė vieno jo taip vadinamo gero atlikimo ir visi jo darbai yra nešvarūs skudurai, nes jie atliekami save teisiančia dvasia.