Kõlab nagu maailm või näed välja nagu kristlane? Õiglus usu sõnumi kaudu

Kõlab nagu maailm või näed välja nagu kristlane? Õiglus usu sõnumi kaudu

Värskendatud: 21. aprill


Kolmanda ingli sõnum õigeksmõistmisest usu kaudu ja selle praegune tagasilükkamine


1 Näen välja nagu kristlane Enda heaks töötaminePaljudele kristlastele meeldib kristlastena kõlada ja välja näha. No on kaks poolt. Kuid sageli pole see pool, mis näeb välja väga kristlik, nii või on ainult näiliselt. Mis on mõned põhjused, miks mõned kristlased tõesti tahavad, et neid kristlastena peetaks? See on õigeksmõistmise sõnum usu kaudu.


Kas see, kui teeme kõike, mis kõlab ja näeb välja kristlik, teeb meist kristlased? Ei Asjade tegemine ja näiliselt kõike, mida Jeesus tahab, ei tee meist kristlased. Õiglus usust ütleb meile, et kristlus ei ole see, mida me teeme, vaid see, mis me oleme. Niikaua kui oleme välimuse osaga haaratud, oleme endiselt variseritena eksinud.


2 Näeb välja nagu kristlane Inimeste aplausi jaoks


Tundub, et inimestel on nii raske mõista, et mitte miski, mida me teha saame, ei saa meid taevasse viia. Üks teine ​​asi on see, et me ei tee ühtegi oma tööd ise. Meie teod tulevad automaatselt, kui veedame aega ja oleme igapäevases ühenduses Jeesusega. See on õigus usust. Kui keegi arvab jätkuvalt, et see, mida nad teevad, muudab ta kristlaseks, on ta ikkagi eksinud.


Ühendusel Jeesusega pole midagi pistmist sellega, mida me teeme. Ühendus Jeesusega on seotud sellega, kes me oleme. Teod teeb usu läbi Jeesus meie kaudu. Jumala tegusid meis ei tehta kunagi selleks, et saaksime päästetud või heaks kiidetud või et meie teadlikkus rahuneks. Õiglus usust algab siit. Miks arvavad paljud kristlased endiselt, et nende kristlus põhineb nende tegemistel? Sest nad on uskunud valesse, et neis on midagi head.


3 Näeme välja nagu kristlane EneserahuldamiseksKord see kristlane usub ja ei mõista, et temas pole midagi head. Ta lõpetab töötamise ja tegemise, et teistele ja enda südametunnistusele hea paista. Kristlusel pole midagi pistmist sellega, mida teete. See, mida te teete, on meie loomulik toimimine selle kohta, kes te olete. See on õigus usust.


Kui kristlane ikka oma tegemiste järgi mõõdab, kui hästi tal läheb, on ta ikka eksinud. Paulus ütles GA 5 4 Te olete Kristusest eraldatud, teie, kes püüate saada õigeks seadusega. Sa oled armust langenud. Näib, et piibel ütleb, et see on tõsine asi


1 Mitte ainult sellisel kristlasel pole Jeesust


2 See kristlane on Jeesusest eraldatud, see tähendab, et neil ei saa olla igavest elu


3 See kristlane on langenud armust. See on ainus, mis päästab meid meie langenud seisundist.


4 Näeme välja nagu kristlane Meelerahu huvides


Tegelikult on see väga kurb olukord, kui selline kristlane mõõdab oma kristlikku elu selle järgi, mida nad teevad. Nad ei ole aru saanud, et see, kes nad on ja mida nad teevad, on vastandlikud asjad. Keegi võib alati teha õiget asja ja olla sisimas väga kuri. Keegi võib kogu oma elu teha häid tegusid, kuid pole isekas uhke ja hoolimatu.


Tõeline õiglus ütleb meile, et tõeline pöördumine tuleb Jumalalt usu kaudu. Õiglus usust muudab südame nii, et selle inimese Jumala vägi teeb töö tema sees, ilma et ta sellele mõtleks. Nad ei pea oma tööde pärast muretsema, kuna see on automaatne.


Kristlane, kes rajab kõik oma esinemisele, usub ikka veel, et temas on midagi head. Ta on eksinud ega mõista inimeste langenud olemust. Ta on väga range ja arvab, et kristlus sõltub sellest, kui range keegi on detailide ja välise toimimise suhtes.