Izklausies pēc pasaules vai pēc kristieša? Taisnība caur ticības vēsti

Izklausies pēc pasaules vai pēc kristieša? Taisnība caur ticības vēsti

Atjaunināts: 21. aprīlī


Trešā eņģeļa vēsts par taisnību ticībā un tās pašreizējo noraidījumu


1 Izskaties pēc kristieša Strādāju sevDaudziem kristiešiem patīk izklausīties un izskatīties kā kristieši. Nu ir divas puses. Bet bieži vien tā puse, kas izskatās ļoti kristīga, tā nav vai tikai šķietami. Kādi ir daži no iemesliem, kāpēc daži kristieši patiešām vēlas, lai viņus uzskatītu par kristiešiem? Tā ir taisnība ticībā.


Vai tas, ka darām visu, kas izklausās un izskatās kristīgi, padara mūs par kristiešiem? Nē, ja darām lietas un šķietami darām visu, ko Jēzus vēlas, lai mēs darītu, tas nepadara mūs par kristiešiem. Taisnība ticībā mums saka, ka kristietība nav tas, ko mēs darām, bet gan tas, kas mēs esam. Kamēr mēs esam nokļuvuši izskata daļā, mēs joprojām esam apmaldījušies kā farizeji.


2 Izskaties pēc kristieša Cilvēku aplausiem


Šķiet, ka cilvēkiem ir tik grūti saprast, ka nekas, ko mēs varam darīt, nevar likt mums nokļūt debesīs. Viena lieta ir tāda, ka nevienu no saviem darbiem mēs nedarām paši. Mūsu darbi nāk automātiski, kad pavadām laiku un esam ikdienas saiknē ar Jēzu. Tā ir taisnība ticībā. Kad kāds turpina domāt, ka tas, ko viņi dara, padara viņu par kristieti, viņš joprojām ir apmaldījies.


Saiknei ar Jēzu nav nekā kopīga ar to, ko mēs darām. Saikne ar Jēzu ir saistīta ar to, kas mēs esam. Darbus ticībā dara Jēzus caur mums. Dieva darbi mūsos nekad netiek darīti, lai mēs tiktu izglābti vai apstiprināti, vai lai mūsu apziņa nomierinātu. Taisnība ticībā sākas šeit. Kāpēc daudzi kristieši joprojām domā, ka viņu kristietība ir balstīta uz to, ko viņi dara? Jo viņi ir noticējuši meliem, ka viņos ir kaut kas labs.


3 Izskaties kā kristietis PašapmierināšanaiReiz šis kristietis tic un neapzinās, ka viņā nav nekā laba. Viņš pārtrauks strādāt un darīt lietas, lai citiem un savai sirdsapziņai liktos labs. Kristietībai nav nekāda sakara ar to, ko jūs darāt. Tas, ko jūs darāt, ir dabiska mūsu attieksme pret to, kas jūs esat. Tā ir taisnība ticībā.


Kad kristietis joprojām ņem vērā to, ko viņi dara, lai novērtētu, cik labi viņš dara, viņi joprojām ir apmaldījušies. Pāvils teica GA 5 4 Jūs esat šķirti no Kristus jūs, kas cenšaties tikt attaisnoti ar likumu. Jūs esat atkritis no žēlastības. Šķiet, ka Bībele saka, ka tā ir nopietna lieta


1 Ne tikai tādam kristietim nav Jēzus


2 Šis kristietis ir atdalīts no Jēzus, tas nozīmē, ka viņiem nevar būt mūžīgā dzīvība


3 Šis kristietis ir atkritis no žēlastības, kas ir vienīgais, kas mūs glābj no mūsu kritušās stāvokļa.


4 Izskaties kā kristietis Sirdsmieram


Patiesībā tas ir ļoti skumjš stāvoklis, kad šāds kristietis savu kristīgo dzīvi vērtē pēc tā, ko viņi dara. Viņi nav sapratuši, ka tas, kas viņi ir un ko viņi dara, ir pretējas lietas. Kāds vienmēr var rīkoties pareizi un būt ļoti ļauns dziļi sevī. Kāds var darīt labus darbus visu savu dzīvi, bet vēl nav atrasts egoistiski lepns un nerūpīgs.


Taisnība pēc būtības stāsta mums, ka patiesa atgriešanās nāk no Dieva caur ticību. Taisnība ticībā pārveido sirdi tā, ka šī cilvēka spēks no Dieva veic darbu viņā, viņam par to nedomājot. Viņiem nav jāuztraucas par saviem darbiem, jo ​​tas notiek automātiski.Kristietis, kurš visas lietas pamato no sava veikuma, joprojām tic, ka viņā ir kaut kas labs. Viņš ir apmaldījies un nesaprot cilvēku kritušo dabu. Viņš būs ļoti strikts un domās, ka kristietība būs atkarīga no tā, cik stingri kāds izturēsies pret detaļām un ārējo sniegumu.