Izklausies pēc pasaules vai pēc kristieša? Taisnība caur ticības vēsti

Izklausies pēc pasaules vai pēc kristieša? Taisnība caur ticības vēsti

Atjaunināts: 21. aprīlī


Trešā eņģeļa vēsts par taisnību ticībā un tās pašreizējo noraidījumu


1 Izskaties pēc kristieša Strādāju sevDaudziem kristiešiem patīk izklausīties un izskatīties kā kristieši. Nu ir divas puses. Bet bieži vien tā puse, kas izskatās ļoti kristīga, tā nav vai tikai šķietami. Kādi ir daži no iemesliem, kāpēc daži kristieši patiešām vēlas, lai viņus uzskatītu par kristiešiem? Tā ir taisnība ticībā.


Vai tas, ka darām visu, kas izklausās un izskatās kristīgi, padara mūs par kristiešiem? Nē, ja darām lietas un šķietami darām visu, ko Jēzus vēlas, lai mēs darītu, tas nepadara mūs par kristiešiem. Taisnība ticībā mums saka, ka kristietība nav tas, ko mēs darām, bet gan tas, kas mēs esam. Kamēr mēs esam nokļuvuši izskata daļā, mēs joprojām esam apmaldījušies kā farizeji.


2 Izskaties pēc kristieša Cilvēku aplausiem


Šķiet, ka cilvēkiem ir tik grūti saprast, ka nekas, ko mēs varam darīt, nevar likt mums nokļūt debesīs. Viena lieta ir tāda, ka nevienu no saviem darbiem mēs nedarām paši. Mūsu darbi nāk automātiski, kad pavadām laiku un esam ikdienas saiknē ar Jēzu. Tā ir taisnība ticībā. Kad kāds turpina domāt, ka tas, ko viņi dara, padara viņu par kristieti, viņš joprojām ir apmaldījies.


Saiknei ar Jēzu nav nekā kopīga ar to, ko mēs darām. Saikne ar Jēzu ir saistīta ar to, kas mēs esam. Darbus ticībā dara Jēzus caur mums. Dieva darbi mūsos nekad netiek darīti, lai mēs tiktu izglābti vai apstiprināti, vai lai mūsu apziņa nomierinātu. Taisnība ticībā sākas šeit. Kāpēc daudzi kristieši joprojām domā, ka viņu kristietība ir balstīta uz to, ko viņi dara? Jo viņi ir noticējuši meliem, ka viņos ir kaut kas labs.


3 Izskaties kā kristietis PašapmierināšanaiReiz šis kristietis tic un neapzinās, ka viņā nav nekā laba. Viņš pārtrauks strādāt un darīt lietas, lai citiem un savai sirdsapziņai liktos labs. Kristietībai nav nekāda sakara ar to, ko jūs darāt. Tas, ko jūs darāt, ir dabiska mūsu attieksme pret to, kas jūs esat. Tā ir taisnība ticībā.


Kad kristietis joprojām ņem vērā to, ko viņi dara, lai novērtētu, cik labi viņš dara, viņi joprojām ir apmaldījušies. Pāvils teica GA 5 4 Jūs esat šķirti no Kristus jūs, kas cenšaties tikt attaisnoti ar likumu. Jūs esat atkritis no žēlastības. Šķiet, ka Bībele saka, ka tā ir nopietna lieta


1 Ne tikai tādam kristietim nav Jēzus


2 Šis kristietis ir atdalīts no Jēzus, tas nozīmē, ka viņiem nevar būt mūžīgā dzīvība


3 Šis kristietis ir atkritis no žēlastības, kas ir vienīgais, kas mūs glābj no mūsu kritušās stāvokļa.


4 Izskaties kā kristietis Sirdsmieram


Patiesībā tas ir ļoti skumjš stāvoklis, kad šāds kristietis savu kristīgo dzīvi vērtē pēc tā, ko viņi dara. Viņi nav sapratuši, ka tas, kas viņi ir un ko viņi dara, ir pretējas lietas. Kāds vienmēr var rīkoties pareizi un būt ļoti ļauns dziļi sevī. Kāds var darīt labus darbus visu savu dzīvi, bet vēl nav atrasts egoistiski lepns un nerūpīgs.


Taisnība pēc būtības stāsta mums, ka patiesa atgriešanās nāk no Dieva caur ticību. Taisnība ticībā pārveido sirdi tā, ka šī cilvēka spēks no Dieva veic darbu viņā, viņam par to nedomājot. Viņiem nav jāuztraucas par saviem darbiem, jo ​​tas notiek automātiski.Kristietis, kurš visas lietas pamato no sava veikuma, joprojām tic, ka viņā ir kaut kas labs. Viņš ir apmaldījies un nesaprot cilvēku kritušo dabu. Viņš būs ļoti strikts un domās, ka kristietība būs atkarīga no tā, cik stingri kāds izturēsies pret detaļām un ārējo sniegumu.


Tādējādi viņš nomierina pats savu prātu un labā dienā, kad viņa paklausība detaļām ir laba, viņš maldinās sevi, domājot, ka izdarījis labu. Lai gan patiesībā Dievs neapstiprināja nevienu no viņa tā saucamajiem labajiem veikumiem un visi viņa darbi ir netīras lupatas, jo tie tiek darīti paštiesājošā garā.


5 Izskaties pēc kristieša lepnuma dēļ


Pašizrādes kristietība ir ļoti lepna un savtīga kristietība. Tā vēlas, lai cilvēks justos labi savā dvēselē. Viņu kā kristiešu pašvērtība nav atkarīga no tā, ko Jēzus darīja, bet tas viss ir atkarīgs no tā, ko viņi dara un dara. Dziļi sevī viņi var būt ļoti savtīgi, lepni, nerūpīgi, nemīloši un apātiski. Izskatās un izklausās pēc sātana.


Taču viņu zināšanām par to, kas ir kristietis, nav nekā kopīga ar līdzību Jēzum. Tas viss ir saistīts ar šādiem noteikumiem. Sātans ievēro noteikumus, patiesībā Sātana armija ir ļoti organizēta un sakārtota. Vai tas nozīmē, ka sātans un viņa armija ir labi un svēti? Nē Tagad ir laiks, brāļiem un māsām, lai nožēlotu grēkus no šī netīrā sevi attaisnojošā gara, kas ir pretējs ticības vēstījuma taisnībai. Tie, kas nevar saprast, ka Jēzus ir miris par viņiem, un turpina ticēt, ka viņu darbiem ir kāds sakars ar viņu glābšanu no viņu pašu pūlēm, beidzot pazudīs.


Viņi darīs nesaņem Dieva zīmogu un ir atdalīts no Kristus esamības un kalpošanas baznīcā Atkārto pēc manis tēvs Dievs palīdzi man izprast taisnību ticībā, palīdzi man saprast, ka esmu pazudis un atdalīts no tevis kā jurists . Palīdziet man saprast, ka manī nav nekā laba. Lūdzu, dodiet man katru dienu savu taisnības tērpu Jēzus vārdā āmen
0 views0 comments

Recent Posts

See All

Kristus, mūsu taisnība, AG Daniells 2 Ābrahāms ir vienīgais ceļš Viņam, kas strādā, vai ne? Bet ticība Tam, kas attaisno bezdievīgos, viņa ticība tiek uzskatīta par taisnību Dievs ir taisns iekšā? Vis