Brzmi jak świat czy wygląda jak chrześcijanin? Sprawiedliwość przez przesłanie wiary

Brzmi jak świat czy wygląda jak chrześcijanin? Sprawiedliwość przez przesłanie wiary

Zaktualizowano: 21 kwietnia


Poselstwo trzeciego anioła o sprawiedliwości przez wiarę i jej obecnym odrzuceniu”


1 Wyglądam jak chrześcijanin Pracujący dla siebieWielu chrześcijan uwielbia brzmieć i wyglądać jak chrześcijanie. Cóż, są dwie strony. Ale często strona, która wygląda na bardzo chrześcijańską, nie jest taka lub tylko pozornie. Jakie są niektóre powody, dla których niektórzy chrześcijanie naprawdę chcą być postrzegani jako chrześcijanie? To jest przesłanie sprawiedliwości przez wiarę.


Czy robienie wszystkiego, co brzmi i wygląda po chrześcijańsku, czyni nas chrześcijanami? Nie Robienie rzeczy i pozorne robienie wszystkiego, czego oczekuje od nas Jezus, nie czyni nas chrześcijanami. Sprawiedliwość przez wiarę mówi nam, że chrześcijaństwo nie jest tym, co robimy, ale tym, kim jesteśmy. Dopóki jesteśmy uwikłani w część pozorów, nadal jesteśmy zagubieni jako faryzeusze.


2 Wyglądam jak chrześcijanin Na aplauz ludzi


Ludziom wydaje się tak trudno zrozumieć, że nic, co możemy zrobić, nie może sprawić, że pójdziemy do nieba. Inna sprawa, że ​​żadnej z naszych prac nie wykonujemy sami. Nasze uczynki przychodzą automatycznie, kiedy spędzamy czas i mamy codzienną więź z Jezusem. To jest sprawiedliwość z wiary. Kiedy ktoś nadal myśli, że to, co robi, czyni go chrześcijaninem, nadal jest zagubiony.


Połączenie z Jezusem nie ma nic wspólnego z tym, co robimy. Połączenie z Jezusem ma wszystko wspólnego z tym, kim jesteśmy. Uczynków dokonuje Jezus przez wiarę przez nas. Dzieła Boga w nas nigdy nie są dokonywane po to, abyśmy byli zbawieni, abyśmy zostali aprobowani lub aby nasza wiara została uspokojona. Tutaj zaczyna się sprawiedliwość przez wiarę. Dlaczego wielu chrześcijan wciąż myśli, że ich chrześcijaństwo opiera się na tym, co robią. Ponieważ uwierzyli kłamstwu, że jest w nich coś dobrego.


3 Wyglądać jak chrześcijanin Dla samozadowoleniaKiedyś ten chrześcijanin wierzy i rozumie, że nie ma w nim nic dobrego. Przestanie pracować i robić rzeczy, aby wyglądać dobrze dla innych i dla własnego sumienia. Chrześcijaństwo nie ma nic wspólnego z tym, co robisz. To, co robisz, jest naturalną naszą pracą nad tym, kim jesteś. To jest sprawiedliwość z wiary.


Kiedy chrześcijanin nadal sprawdza, co robi, aby zmierzyć, jak dobrze robi, nadal jest zagubiony. Paweł powiedział AH 5 4 Wy jesteście oddzieleni od Chrystusa, którzy próbujecie być usprawiedliwieni przez prawo. Upadłeś z łaski. Wygląda na to, że Biblia mówi, że to poważna sprawa


1 Nie tylko taki chrześcijanin nie ma Jezusa


2 Ten chrześcijanin jest oddzielony od Jezusa, co oznacza, że ​​nie mogą mieć życia wiecznego


3 Ten chrześcijanin wypadł z łaski, która jest jedyną rzeczą, która ratuje nas od naszego upadłego żalu.


4 Wyglądać jak chrześcijanin Dla spokoju ducha


W rzeczywistości jest to bardzo smutny stan, kiedy taki chrześcijanin mierzy swoje chrześcijańskie życie tym, co robi. Nie rozumieją, że kim są i co robią, to przeciwieństwa. Ktoś może zawsze postępować właściwie iw głębi duszy może być bardzo zły. Ktoś może czynić dobre uczynki przez całe życie, a potem okazuje się samolubnym dumnym i niedbałym.


Sprawiedliwość byfait mówi nam, że prawdziwe nawrócenie pochodzi od Boga przez wiarę. Sprawiedliwość przez wiarę przemienia serce tak, że moc Boża tego człowieka wykonuje w nim pracę, nie myśląc o tym. Nie muszą się martwić o swoją pracę, ponieważ jest to automatyczne.Chrześcijanin, który wszystko opiera na własnym działaniu, wciąż wierzy, że jest w nim coś dobrego. Jest zagubiony i nie rozumie upadłej natury człowieka. Będzie bardzo surowy i będzie myślał, że chrześcijaństwo będzie zależeć od tego, jak ktoś rygorystycznie podchodzi do szczegółów i zewnętrznych wyników.


W ten sposób uspokaja swój umysł iw dobrym dniu, gdy jego posłuszeństwo wobec szczegółów wykonania jest dobre, łudzi się, myśląc, że zrobił dobrze. Kiedy w rzeczywistości Bóg nie pochwalił żadnego z jego tak zwanego dobrego wykonania, a wszystkie jego dzieła są brudnymi szmatami, ponieważ są wykonywane w duchu samooceny.


5 Wygląda jak chrześcijanin z powodu dumy


Chrześcijaństwo samoczynne jest bardzo dumnym i samolubnym chrześcijaństwem. Chce, by człowiek czuł się dobrze ze swoją własną duszą. Ich wartość jako chrześcijanina nie zależy od tego, co zrobił Jezus, ale wszystko zależy od tego, co robią i wykonują. W głębi duszy mogą być bardzo samolubni, dumni, nieczuli, niekochający i apatyczni. Wyglądać i brzmieć jak Szatan.


Ale ich wiedza na temat tego, czym jest chrześcijanin, nie ma nic wspólnego z upodabnianiem się do Jezusa. To wszystko ma związek z następującymi zasadami. Szatan przestrzega zasad, w rzeczywistości armia szatana jest bardzo zorganizowana i uporządkowana. Czy to oznacza, że ​​szatan i jego armia są dobrzy i święci? Nie Teraz jest czas, aby bracia i siostry pokutowali z powodu tego brudnego, usprawiedliwiającego ducha, który jest przeciwny sprawiedliwości przez przesłanie wiary. Ci, którzy nie mogą zrozumieć, że Jezus umarł za nich i nadal wierzą, że ich uczynki mają coś wspólnego z ich zbawieniem od ich własnego wysiłku, w końcu zostaną zgubieni.


Oni będą nie otrzymaj pieczęci Bożej i jesteś oddzielony od Chrystusa będąc i służeniem w kościele Powtarzaj za mną ojcze Boże pomóż mi zrozumieć sprawiedliwość przez wiarę, pomóż mi zrozumieć, że jestem zagubiony i oddzielony od ciebie jako legalista . Pomóż mi zrozumieć, że nie ma we mnie nic dobrego. Dawaj mi codziennie swoją szatę sprawiedliwości w imię Jezusa amen
0 views0 comments

Recent Posts

See All

Chryste nasza sprawiedliwość AG Daniels 2 Abraham jest jedyną drogą Dla niego to nie działa? Ale wierzy w Tego, który usprawiedliwia bezbożnego, jego wiara jest uważana za sprawiedliwość” Bóg jest spr