5 viisi, kuidas mitte olla legalist

Updated: May 30

5 viisi, kuidas mitte olla legalist


Kas teadsite, et kui olete jurist, olete Kristusest eraldatud? Seda ütles Paulus galaatlastele. Mõned püüdsid saada päästetud seadusega ja Paulus ütles, et nad kuulutavad valeevangeeliumi, et nad on Jeesusest eraldatud.


Kas teadsid, et kui oled jurist, siis oled uhke ja arvad, et sinus on häid asju? Need on valed, mis tuleb eemaldada, saage tõeliseks kristlaseks Siit saate teada 5 viisi, kuidas mitte olla legalistVariser ja tölneri tähendamissõna illustreerivad seda hästi. Kas Paulus oli variser, ta oli nime järgi, kuid Paulus oli mitteseadustaja ülim näide. Tähendamissõna variserist ja tölnerist Me näeme, et variser arvab, et ta on hea, tölner teab, et ta on halb inimene. Kummal poolel sa oled?


Tähendamissõna variserist ja maksukogujast

Luuka evangeelium 18 9 Mõnedele, kes olid kindlad oma õiguses ja vaatasid halvustavalt kõigile teistele, rääkis Jeesus järgmise tähendamissõna: 10 „Kaks meest läksid üles templisse palvetama, üks variser ja teine ​​tölner. 11 Variser seisis omaette ja palvetas: „Jumal, ma tänan sind, et ma ei ole nagu teised inimesed – röövlid, kurjategijad, abielurikkujad – ega isegi nagu see tölner. 12 Ma paastun kaks korda nädalas ja annan kümnendiku kõigest, mida saan.


13 „Aga maksukoguja seisis eemal. Ta ei vaadanud isegi taeva poole, vaid peksis rinda ja ütles: "Jumal, halasta minu, patuse peale."14 "Ma ütlen teile, et see mees, mitte teine, läks koju õigeks mõistetuna Jumala ees. Sest kõiki neid, kes ennast ülendavad, alandatakse, ja neid, kes ennast alandavad, ülendatakse."


1 Nõus, et sa ei ole hea

Ainus viis, kuidas end seaduslikkusest puhastada, on tunnistada, et sa ei ole hea ja ainult Jumal on hea. Kui te seda ei tee, pole teil lootustki. Kui esitada küsimus sajale inimesele tänaval


Kas sa oled hea inimene

Kui paljud ütlevad, et olen hea inimene? Peaaegu kõik

See näitab, et legalism on ühiskonnas peaaegu kõikjal. Mõned riigid on seaduslikumad kui teised.Variser ja maksukoguja näitavad, et sa võid olla kristlane ja halb inimene. Nimi kristlane ei tähenda midagi. Piibel ütleb, et pole head, isegi mitte ühtki nad on kõik eksinud, pole kedagi, kes otsiks Jumalat


Piibel ütleb ka, et kui me pole juurega seotud, pole oksal vaimset elu. Piibel ütleb, et kõik on pattu teinud ja neil puudub Jumala au. Nõustugem tõsiasjaga, et maa peal pole ühtki head inimest


Kõik meie head teod on nagu räpased kaltsud. Saate anda endast parima ja ilma Jumalata on see ikkagi halb, kuna kavatsused on kurjad, isekad, korrumpeerunud. Kui Jeesus viidi, põgenesid kõik apostlid. Me oleme vaid inimesed, me oleme tolm, me oleme savi, inimesed ei ole jumal. Maailma loomisest saati pole kunagi olnud head inimest.


Mõned inimesed on vähem kurjad kui teised, kuid nad on siiski kurjad, kuna inimese sees pole midagi head. Paulus ütles, et ma tean, et minus, kes on mu lihas, ei ela midagi head. Kui ma tahan teha head, on kurjus minus olemas.


Kui Paul, parim kristlane, kes isegi elas, võib öelda, et kui palju rohkem sina ja mina oleme kurjad? Kas Paulus oli jah variser, aga Jumal muutis Paulust, et ta mõistaks oma patust ja võtaks vastu Jeesuse õiguse. Paul tappis kristlasi ja oma seaduslikkuses arvas ta, et teeb heateo.


Tähendamissõna variserist ja tölnerist näitab, et mõned kristlased tunnistavad, et nad on kurjad, ja saavad usu kaudu Jeesuse õiguse vastu võtta. Kui te ei palu Jeesuselt iga päev tema õigust, kukute läbi.


2 Nõustuge, et olete patune

Kas sa oled kunagi pattu teinud? Siis sa ei ole hea inimene. Mõned kirikud õpetavad, et teie head teod kõrvaldavad halvad teod. Aadam ja Eeva ei teinud pattu ja nad surid. Sama sinu ja minu jaoks ühe patu pärast, ainult sina ja mina väärime surma.

Patu palk on surmPatt on seaduserikkumine. Mitte inimeste seadus, patt on Jumala seaduse üleastumine. Me peame pidama kinni ka inimeste seadustest, sest Jumal ütles nii. Oleme patused ja kõik inimesed on pattu teinud, huvitav teada, et Jeesus ei teinud kunagi maa peal pattu. See on põhjus, miks Jeesus võis maksta meie hinda ristil.


Variser ja tölner näitavad, et variser peksis rinda, öeldes, et jumal, ma olen jumal, ma teen seda ja teist. Huvitav on näha, et juristid arvavad, et midagi tehes saavad nad õiguse. See näitab nende kurja südant, kui nad püüavad osta Jumala soosingut, nad püüavad saada õigust, tehes .


Seega näitab see, et juristid ja variserid ei ole head, sest kui me oleksime head, ei oleks meil vaja midagi teha, et oma headust väita. Meie headus oleks juba meie sees. Lihtsalt öeldes, et ma teen seda, olen hea inimene, tõestab, et legalistid on kurjad.


Kas Paulus oli variser jah, aga Galaatia kirjas ütles Paulus seda

See, et keegi ei ole Jumala silmis seadusega õigeks mõistetud, on ilmne. Siin näeme, et inimesi võib inimeste silmis pidada headeks meesteks. Aga mis on oluline, kas Jumal on aktsepteeritud või inimesed? James 4 4 Kas te ei tea, et sõprus maailmaga on vaen Jumala vastu? Nõustuge, et olete patune3 Aktsepteerige, et ainult Jeesus on hea

Kui noored rikkad tulid Jeesuse juurde, ütles ta, et head mehed ütles Jeesus

Mitte keegi pole hea peale Jumala


Me näeme siin teist seadusteadlast, keda Jeesus püüab panna nägema, et ta püüdis saada päästet tegude kaudu. Piibel on selge, et ainult Jumal on hea, kui inimesed teevad häid tegusid Jumala väega, siis olid inimesed vaid kanal. Jumal tegi töö. Mehed on ainult hea või kurja kanalIlmutuse 19. peatükis öeldakse, et Jeesus on

Tõeline ja õige ja õigusega mõistab ta kohut ja sõdib

Jeesus ütles variserile, kes suudab mind patus veenda. Ometi oli Jeesus maailma silmis kuri, nagu variserid ütlesid, et tal on kurat. See näitab, kui korrumpeerunud ja vale on meeste otsustusvõime.4 Nõustuge sellega, et ainult Jeesusel on õigus

Hea uudis on see, et Jeesusel on lahendus. Jeesus tahab, et sa näeksid, et sa ei ole hea ega saa kunagi olema ning ainult Jeesuses on vägi, mida nimetatakse õiguseks usu kaudu ja mis võib aidata sul saavutada Tema õigust.


See ei tähenda, et te enam kunagi pattu ei tee, vaid tõusete pärast kukkumist püsti ja kõnnite uuesti, ometi ei käi me oma jõus, vaid Jumala väes ja õiguses. Ometi on võimalik enam kunagi pattu teha.


Variser ja maksukoguja näitavad, kui paljud inimesed väidavad end olevat usklikud ja kurjad, isekad, uhked ja oma vaimse seisundi suhtes pimedad. Erinevates riikides näeme sama asja, usklikud ja ateistid üle kogu maailma arvavad, et nad on head.


Nad ei mõista, et ainult Jumalal on lahendus – õiglus usu kaudu, mis annab jõudu teha ja olla head.


Kas Paulus oli enne oma pimedat kohtumist variser, jah, me näeme, et Jumal jättis Pauluse pimedaks, kuna juristid näevad end nende endi silmis heaks. Me näeme, et Jumal näeb asju täiesti erinevalt kui inimesed.


Tähendamissõna variserist ja tölnerist näitab, et inimlikud põhimõtted ja õigus on südame muutmiseks väärtusetud. Inimdogmad on väärtusetud, et kedagi heaks teha. Inimeste käskkirjad on võimetud muutma oma kodanikke headeks, ausateks ja lahketeks inimesteks


5 Nõustuge sellega, et kui te seda ei tee, ei saa te taevasse minna

See on nii tõsine teema, nagu arvavad paljud usklikud, et Jeesuse vastuvõtmisega lähevad nad automaatselt taevasse. See ei ole tõsi


Jeesus ütles rumalatele neitsidele

Ma ei tea, kust teie olete minu juurest minema, teie, kes te ülekohut teete

Kas see sama armastav Jeesus, kes võttis lapsed sülle, ütleb viiekümnele protsendile kristlusest, et minge minema? Jah Viis neitsit esindavad poolt kogu kristlusest.


Paljud tulevad minu nimel ja ütlevad, et tegime

Prohveteeris

Ajage kuradid välja

Palju imelisi töid


Võimalik, et see viiskümmend protsenti kristlusest on tänapäevaste arvudega umbes üks miljard inimest. Nad aitasid vaeseid, käisid igal nädalal kirikus, toitisid näljaseid. Ometi ütleb Jeesus neile, et teil ei ole rohimise rõivast; need teod, mida arvasite tehes üksi ja inimeste au vastuvõtmiseks.


Jeesus ütles, kuidas võite uskuda teid, kes te üksteiselt au võtate ega otsi au, mis tuleb ainult Jumalalt. Jeesus ütles ka

Mitte seda, kes kiidab ennast, ei võeta vastu, vaid seda, keda Issand kiidab.


Mehed tulid pulmapeole, omades oma õigust ja oma tegusid. Ta oli kindel, et saab sisse minna, kuna oli kristlane ega teinud kunagi palju kurja. Kuid tal oli oma õigus ja ta röövis Jumalalt tema au ja arvas, et ta on Jumal, nagu kõik seaduslikud inimesed arvavad end olevat Jumalad.


Kui te ei küsi Jeesuse õigust, saate oma õiguse, ei saa te samal ajal ka borhi. Jumala täiusliku pühaduse ja õiguse maised rikutud teod. Millise valite. Valige see päev, mis teil on

sinu vigased inimlikud teod või Jeesuse täiuslik õigus?


Korrake pärast mind Isa jumal, ma näen end patusena ja nüüd palun teil andestada

Palun pange oma õigus minu peale ja aidake mul teiega koos kõndida, kuni Jeesus tuleb Jeesuse nimel, aamen
0 views0 comments

Recent Posts

See All

5 põhjust, miks alastus piiblis ei ole patt See on minu südame jaoks väga oluline teema, nagu ka abielust hoorus seks patt. Sest ma näen, et nii paljud kristlased võtavad nii palju energiat alastusest

5 põhjust, miks abielust seks ei ole patt Ma tean, et see kõlab hullumeelselt, kuid ma olen rääkinud pastorite ja paljude kristlastega hoorusest Piiblis ja keegi pole suutnud mulle anda usaldusväärsei