5 põhjust, miks abielust seks ei ole patt

5 põhjust, miks abielust seks ei ole patt


Ma tean, et see kõlab hullumeelselt, kuid ma olen rääkinud pastorite ja paljude kristlastega hoorusest Piiblis ja keegi pole suutnud mulle anda usaldusväärseid piiblisalme, mis tõestaksid vastupidist. Abielu seks ei ole patt. Sõna hoorus ei tähenda piiblis kunagi abielust tulenevat seksi. Kui keegi ei saa enne abiellumist himustada, siis kõik kristlased on süüdi, nagu nad kõik himustasid enne abiellumist. 5 põhjust, miks hoorus ei ole patt


Miks abielu seks ei ole si 1

1 Hoorus Piiblis Ihalda

2 Hoorus Piiblis Pornea

3 Hoorus Piiblis Vana ja uus testament

4 Hoorus Piiblis Piibli salmid

5 Hoorus Piiblis Enne ja pärast Jeesuse risti

1 Hoorus Piiblis Ihalda

See on kirjas Matthew viiendas peatükis

Et igaüks, kes näeb naist himustades, on juba oma südames hoorust toime pannud. Kui võtame selle salmi kontekstis, näeme, et Jeesus räägib abielus inimestest, nagu Jeesus ütleb. Olete kuulnud, et te ei tohi abielu rikkuda. Seega ei puuduta see üksikuid inimesi.


Hoorus ei ole piiblis poeg, nagu olete enne abiellumist oma mehe või naise järele himustanud? Jah Kas olete enne abiellumist oma südames otsustanud, jah, ma tahan teda, jah, ma tahan teda? Jah Seega, kui see tõlgendus oleks tõsi, tähendaks see seda


1 Jeesus paneb iga kristlase meelega pattu tegema

2 Kõik kristlased, kes kunagi abiellusid, on süüdi selles, et enne abiellumist himustavad kedagi

Hooruspatt keha vastu, nagu me hiljem näeme, ei tähenda hoorus kunagi abielust tulenevat seksi. Hooruspatt, ei, see pole nii, nagu peaksite seda postitust lugedes aru saama.
Sõna himustada võib olla hea või halb, kellegi vara naise loomi, autosid himustada on kohutav patt.

Kuid Piibel ütleb, et me võime ihaldada selliseid häid asju nagu

1 Olla piiskop

2 Inglid ihkavad vaadata risti asjadesse


Kas me saame ihaldada midagi, mis kellelegi ei kuulu? Ei

Õunapuu aias hüppad sisse võtad õun Kas sa himustasid? Jah

Seesama õunapuu mäel ei kuulu kellelegi, mille võtad õuna Kas sa ihaldasid? Ei miks? Sest õunapuu ei kuulu kellelegi


Inimene saab kedagi seksuaalselt ihaldada vaid siis, kui ta kellelegi kuulub. Kuna abielurikkumises on halb, ei ole seksuaalakt, nagu seksuaalakti on loonud Jumal. Kuri on ihaldada või tahta midagi või kedagi, mis juba kuulub kellelegi teisele.


2 Hoorus Piiblis Pornea

Pornea on Piiblis hoorust tähistav kreeka sõna Pornea ei tähenda kunagi abielust seksi. Piibel kirjutati inglise keeles aastal 1611. Millist tähendust kirjutajad tol ajal hooruse kohta kasutasid? Kas nad kasutasid 1611 või 2021 tähendust? Nad kasutasid 1611. aasta tähendust.

PORNEA tähendab kreeka keeles


1 vaimne abielurikkumine

2 Ebajumalateenistus

3 Kõik seksuaalpatud, mis on leitud Leveticuse peatükis 15–18

Nendes peatükkides näeme, et kõik seksuaalpatud on mainitud. See mainib homoseksuaalsust, loomalikkust, intsesti. Salm ütleb, et sa ei võta naist tema õega. Huvitav

Kui see oleks poeg, kes seksiks juhusliku naisega, miks peaks Jumal selle salmi sinna panema?

Kas see ei ütleks


Suvalise naisega seksimine on poeg ja kui seksid tema õega, on hullem. Aga miks ütleb piibel, et sa ei tohi seksida naise ja tema õega? Sest hooruspatt ei ole patt. Hoorus on inimeste loomulik vajadus.


On loomulikke vajadusi ja ebaloomulikke

Nii et teras vale tapa, need ei ole loomulikud vajadused, mille Jumal on meisse seadnud, vaid on loodusega vastuolus

Süüa ja seksida on loomulikud vajadused ja soovid, mis Jumalal meie sees on

Seega, kui soovite hoiduda nendest loomulikest vajadustest, proovige kõik endast oleneva ja te soovite alati seksida kuni surmapäevani.


3 Hoorus Piiblis Vana ja uus testament

Paulus ütleb uues testamendis, et parem on abielluda kui põletada. Kui piiblis väljaspool abielu oleks patt hoorus, siis milline oleks Pauluse seid?

Paul oleks öelnud


Ärge kunagi põletage ja kristlane peaks alati abielluma

Mida tähendab põletamine.?

Põlemine tähendab suurt soovi seksida

Seksige sageli mitme partneriga

Pole suutnud hoiduda regulaarselt seksimast


Hooruse tähendus Piiblis on alati seotud seksuaalpattudega, mida mainitakse peatükis 15–18. Selles ei mainita kunagi hooruspattu ega hoorust patuna. Kas oli okei, kui viis minutit enne risti sooritati uskumatu seksiorgia ja viis minutit pärast risti on see väga kurjaks? See on hull usk, kuid paljud kristlased usuvad seda.


Saalomonil oli seitsesada naist ja kolmsada liignaist. Sama paljude tema aja inimestega. Nii et see oli okei, et tema seksis palju, mitte meie jaoks täna? Mis usk see selline on? Kas Jumal hindab Saalomoni ja Vana Testamendi inimesi teistmoodi kui praegu?


Sa oled seal vana testamendi inimene? Kas sa seksisid palju? Sisenege minu rõõmudesse

Sina siin oled uue testamendi isik?

Kas sa seksisid palju? Sisenege minu rõõmudesse

Sina siin oled uue testamendi isik?

Kas sa seksisid palju? Sisenege minu rõõmudesse

Sina siin oled uue testamendi isik? Kas sa seksid? Sa sisened põrgu leekidesse Jumal ei ole poolik Jumal ei saa inimesi teisiti hinnata. Patt ei muutu kunagi, patt on alati sama.


hoorus ei ole Piiblis patt, selle seisukoha poolt on palju argumente.

hoorus patt keha vastu, sest hoorus oli seks prostituutidega Korintoses, kus kristlased läksid fornixi juurde, fonix on kaar.


Kaares palusid nad saatanale teene ja panid seega toime hooruse. See on hooruse tegelik tähendus. Kristlased lähevad fornixi võlvide juurde ja seksivad prostituutidega, et saatanale teene paluda. See on põhjus, miks hoorus on patt keha vastu, nagu sina, see on saatanlik kummardamine.

hoorus ei saa olla, sest see on iga inimese loomulik vajadus.


4 Hoorus Piiblis Piibli salmid

Kas Paulus ütles, et tihanetel on hea, et mehed naist ei puuduta 1 CO 7 ? Jah, mis on kontekst? Kontekst oli selles, et Korintoses oli tohutu tagakiusamine. Peatüki lõpus ütleb Paulus, et ma räägin teile neid asju praeguse tagakiusamise tõttu. Miks mehed ei tohtinud naisi puudutada? Sest seal oli uskumatu tagakiusamine ning polnud aeg kurameerimiseks ja armastuseks.


Hoorus on Piiblis kõik seksuaalpatud, välja arvatud seks abielust. See oleks vastuolus Pauliga, kes ütles hiljem kaks peatükki pärast seda: Kas mul pole õigust juhtida õde Keefast?

Tegelikult ütles Paulus selles peatükis 1 CO 9
1 CO 9 11 Kui me oleme teile külvanud vaimseid asju, siis kas see on suur asi, kui me lõikame teie lihalikke asju?

Mida tähendab sõna lihalik? Kehaga seotud asjad.

Paul ja me saame täiesti sellel teemal erineva postituse üksikasjalikumalt. Sõna liha tähendab seksuaalseid asju. Paulus räägib, et ta juhatas erinevatest kirikutest pärit õdesid misjonireisidele, et nendega seksida. Ja korintlased kaebasid selle üle.


Jude räägib saalomoni hoorusest, see on homoseksuaalsus

Põgene hooruse eest jah, me peame põgenema abielurikkumise eest homoseksuaalsuse eest lesbi intsesti eest

Tegelikult näeme teises postituses, kas Jumal annab mulle aega selle kirjutamiseks, et mitme naise omamine ei saa olla patt, kuna Moosesel oli naine Midianist ja naine Kuusist. Ometi kasutas Jumal teda, et kirjutada: Sa ei tohi abielu rikkuda


Jah, hoorus ei ole Piiblis patt, hoorus patt keha vastu, sest pornea või hoorus oli vaimne ebajumalakummardamine hooradega Korintose võlvides, kaar on hoora

hoorus patt, see ei saa olla, kuna Jumal ei saa teha loomulikku soovi olla patt


5 Hoorus Piiblis Enne ja pärast Jeesuse risti

Enne risti võisid mehed ja paljud head mehed võtta nii palju naisi, kui nad valisid. Isegi piibli parimad mehed, nagu Aabraham, Taavet, Saalomon, Jaakob, Essau, Elkana,

Ometi öeldakse Heebrea kirjas 11, et Saalomon ja Simson pole mitte ainult head mehed, vaid ka usukangelased. Uskumatu,


Need mehed tänapäeval, kui nad elavad tavalises kirikus, võidakse nad välja visata, kuid Jumal ütleb, et nad on usu kangelased. Jumal pilgutas sellele küsimus, kas Jumal võib patule silma pilgutada? Ei

Seega polnud abielust seks patt. See ei olnud parim asi, mida teha, see polnud patt. Aga kui need mehed läksid paganlike naiste juurde, siis sai Jumal vihaseks. Saalomoni patt oli see, et tal polnud palju naisi, Saalomoni patt oli olla paganlike kuradikummardajate naistega.


Tõestasime, et hoorus ei ole Piiblis kahtlemata patt

hooruse patt keha vastu on see, kui korintlased läksid hooruse kaares, et kummardada saatanat koos prostituutidega, et hooruspatt on kristlikest kirikutest pärit vale veendumus, mis tuleb eemaldada.


Kui olete näinud selle postituse väärtust ja see on andnud teile vabaduse rohkem rõõmu ja naudingut teha, siis miks mitte tellida ja meeldida meie YouTube'i kanalile ja veebisaidile?

Jeesus armastab sind, kas sa oled Jeesuses? Kas sa tahad taevasse minna? Korda pärast mind, isa jumal, anna mu patud andeks, aita mul sinuga armastada ja viib mind Jeesuse nimel taevasse aamen

0 views0 comments

Recent Posts

See All

5 põhjust, miks alastus piiblis ei ole patt See on minu südame jaoks väga oluline teema, nagu ka abielust hoorus seks patt. Sest ma näen, et nii paljud kristlased võtavad nii palju energiat alastusest