5 סיבות מדוע עירום בתנ"ך אינו חטא

זה נושא חשוב מאוד לליבי, כמו שסקס זנות מנישואין הוא חטא. בגלל שאני רואה כל כך הרבה נוצרים לוקחים כל כך הרבה אנרגיה על עירום ומין. אמנם הם יהירים, אנוכיים, אפתיים ושונאים. חמש סיבות מדוע עירום בתנ"ך אינו חטאהאם עלינו לעקוב אחר המרה או מה שהכנסיות המקובלות אומרות לנו? עלינו לזכור שחמישה או חמישים אחוז מהבתולות החכמות אינן נכנסות לגן עדן. ולהרבה כנסיות יש דוקטרינות של שדים. הבה נגלה מה אומר התנ"ך על עירום.


5 סיבות מדוע עירום בתנ"ך אינו חטא


1 האם עירום הוא חטא שאלוהים ברא את הגוף

כל הדברים שאלוהים ברא הם אלוהים שהתנ"ך אומר לנו? באמירה שהגוף הוא רשע וערום הוא רע שטוען שהאמונה אומרת שאלוהים ברא דברים רעים ורעים. אלוהים מעולם לא יצר שום דבר רע. אותו דבר עם סקס, סקס אף פעם לא רע כשאנחנו לא בוגדים או משתמשים בו בגברים נשים מחליפות.


האם עירום חטא טוב זה לא יכול להיות שכן כל הדברים שנוצרו הם טובים ומושלמים. לפיכך הגוף עצמו הוא אחת היצירה הגדולות ביותר של אלוהים. עירום בתנ"ך, יש לא מעט דוגמאות שנראה לעירום בתנ"ך שמוכיחות שעירום אינו חטא. כדי שעירום יהיה בן זה אומר שהוא יכול להגיע מהשטן, שכן החטא הוא תעלומה והוא המצאה של השטן.


2 האם עירום הוא חטא דוגמאות מהצוואה הישנה

בישעיהו 20 פסוק 1 עד 3 אלוהים אומר לישעיהו להיות עירום ולהתעורר שלוש שנים עירום לחלוטין. נכון לא ייאמן. מדוע אף מטיף מעולם לא הטיף על הנושא הזה? כי זה לא מתאים לסדר היום המודרני.


אתמול הייתי בכנסייה, הם דיברו על חזרה בתשובה והשלכות החטא. דיברתי על סיפור העירום בתנ"ך ואיך דוד רקד עירום ממש עם פיסת בד. האם עירום בן לא כי אשתו של מיכה דוד הלכה לנזוף בדוד.


אז אנחנו יודעים שדוד חשף את עצמו, וכשהיא עשתה אלוהים במקום לנזוף אמר דוד למיכה שהיא לא יכולה להביא ילדים לעולם כל חייה. כי היא נזפה בבעלה במה שחשבה שהוא רע, במקום לחפש את התנ"ך כדי לגלות מה התנ"ך אומר לא כי אנחנו רואים בתנ"ך אנשי אלוהים מתערפים.

בת שבע התרחצה עירומה.


האם זה היה מקרה או שהיה נהוג לנשים להתרחץ בעירום? סביר מאוד שזה היה מנהג, כפי שאף אחד לא אמר לבת שבע, אתה לא רואה שאתה רוחץ עירום וצריך להתרחץ בסביבה סגורה? האם עירום הוא חטא, לא כי הנצרות של היום באה מפוריטנים שהיו קפדניים מדי בנושא הזה, כשאנחנו משווים ליהודים מהצוואה העתיקה שהיו הרבה יותר פתוחים בנושא.

3 האם עירום הוא חטא דוגמאות של צוואה חדשה


בג'ון עשרים ואחד פטר דוג בעירום. המרה אומר שהוא רואה את ישו על החוף והוא לובש את בגדיו כי הוא היה עירום. מה עשה פיטר עירום על החוף בסירה? היו שם אנשים, האם פיטר לא ידע אחרי שבילה שלוש שנים עם ישו שזה לא בסדר להיות עירום?


ובכן, כנראה שלא כי אם זה לא היה בגלל שהעירום בתנ"ך היה חטא פיטר היה יודע זאת לאחר שבילה שלוש שנים עם ישו. וישוע היה אומר לו

מה אתה עושה עירום על סירה?


הדבר. כמובן שאנחנו צריכים להיות לבוש, אבל יש הרבה דוגמאות של עירום בתנ"ך שמוכיחים אחרת? השכל הישר גם אומר האם עירום הוא חטא ובכן לא כי מה יהיה רע בגוף? שום דבר


נוצרים שמאמינים בזה לוקחים את הר 5 שאומר שלא תסתכל על אישה כדי להתאוות אליה. ובכל זאת בהקשר זה מדבר על ניאוף או אנשים נשואים קרא את הפוסט שלי על האם סקס זנות מתוך נישואין הוא חטא. אז אם הסתכלות מינית על אנשים בודדים אינה חטא, אז עירום לא יכול להיות גם חטא.


4 האם עירום הוא חטא שאלוהים מצווה על עירום

שאול המלך התחיל לנבא את התנ"ך אומר והתנ"ך אומר שכאשר שאול קיבל את רוח הקודש הוא עירום. מדהים לראות שהתגובה הטבעית לקבלת רוח הקודש בדוגמה זו הייתה להיות עירום


אלוהים עשה את אדם וחוה עירומים האם אלוהים חטא? אין אלוהים לא יכול לחטוא, ולכן זה היה דבר טוב. האם אנו יכולים לומר שאדם רץ ופגע באיבר המין והאשכים היו באוויר, והשדיים והנרתיק של חוה היו חשופים? כן


הכנסייה האדוונטיסטית של היום השביעי תאמר שזה היה גלימת אור. הכנסייה האדוונטיסטית של היום השביעי צודקת, אבל אם אתה הולך לדוגמנות, לטמא נשים לובשות חלוק והן עירומות מתחת וניתן לראות את כל החלקים שלה. לכן כשהתנ"ך אומר שאדם וחוה היו עירומים זה כך. וזה לא יכול להיות חטא כפי שאלוהים לא יכול לגרום למישהו לחטוא. האם עירום הוא חטא לא כי אלוהים לא יכול לגרום למישהו לחטוא.


עירום בתנ"ך נמצא כבר בבראשית, האם עירום חטא לא כי אדם וחוה הלכו עירומים והם חטאו בלקיחת הפירות, אך אם עירום היה חטא הם היו נופלים גם הם. ויותר מזה, נפילת בני אדם הייתה מתרחשת לפני שהם אפילו לקחו את הפרי. אלוהים היה אומר אדם וחוה אתה ערום חטאת.


5 האם עירום הוא חטא ריקאפיטולציה

ראינו שדוד רקד עירום וכשנזפה אשתו קיבלה עונש על נזיפה במה שאינו חטא. בת שבע הייתה רחצה עירומה, ללא ספק נוהג מקובל לנשים בישראל


האם עירום חטא לא כי ראינו שהפוריטנים נתנו בשורה מחמירה יותר ממה שנלמד בתנ"ך בנושא זה. עירום בתנ"ך אנו רואים את ישעיהו הולך עירום שלוש שנים בישעיהו 20 אנו רואים את שאול המלך מתערער כאשר הוא מקבל את רוח הקודש


האם עירום חטא לא כי אנחנו רואים את פיטר לדוג עירום ב-John 20 בלוק אנו רואים ששליח אחד בא לשמוע את ישו עירום רק לובש פשתן. אנו רואים שכאשר התנ"ך אומר עירום זה אומר עירום. כמו אחרת אלוהים נותן את הפרטים שמתי שומעים משהו. במקרה זה לוק בורח מהגן עירום ומשאיר את דף השורות מאחור.


האם חטא עירום הוא לא כי מה עושה השליח הזה הולך לכנסייה עירום? עירום בתנ"ך האם ידעת שניימת הבשורה נכתבה על ידי מישהו שהלך לכנסייה עירום? השליח לוק האם עירום חטא לא כי אנחנו רואים שחטא הוא


1 לא אוהב את אלוהים

1 לא לאהוב אחרים

אם קיבלת חופש מהפוסט הזה למה שלא תאהב לקרוא ולהירשם לערוץ היוטיוב שלנו

האם אתה אוהב את ישו? האם אתה רוצה להיות בגן עדן? למה לא לחזור אחריי


אבא אלוהים בבקשה סלח לי על חטאי עזור לי לקבל את צדקתו של ישוע וללכת איתך. בבקשה קח אותי לגן עדן בשם ישוע אמן

0 views0 comments

Recent Posts

See All

אני יודע שזה נשמע מטורף אבל דיברתי עם כמרים ונוצרים רבים על זנות בתנ"ך, ואף אחד לא הצליח לתת לי פסוקי תנ"ך תקינים כדי להוכיח אחרת סקס מתוך נישואין אינו חטא. המילה זנות בתנ"ך לעולם אינה פירושה מין מתוך