5 סיבות מדוע סקס מתוך נישואין אינו חטא

אני יודע שזה נשמע מטורף אבל דיברתי עם כמרים ונוצרים רבים על זנות בתנ"ך, ואף אחד לא הצליח לתת לי פסוקי תנ"ך תקינים כדי להוכיח אחרת סקס מתוך נישואין אינו חטא. המילה זנות בתנ"ך לעולם אינה פירושה מין מתוך נישואין. אם אף אחד לא יכול לחמוד לפני הנישואין, אז כל הנוצרים אשמים כפי שכולם חשקו לפני הנישואין. 5 סיבות למה חטא זנות זה לא


למה נישואים סקס מחוץ לבית זה לא סי 1

1 זנות במקרא חומדת

2 זנות בתנ"ך Pornea

3 זנות בתנ"ך הברית הישנה והחדשה

4 זנות בפסוקי התנ"ך

5 זנות בתנ"ך לפני ואחרי הצלב של ישוע

1 זנות במקרא חומדת

זה כתוב במתיאו פרק ה'

שכל מי שמביט באישה כדי להתאוות בה כבר זנה בלבו אם ניקח את הפסוק הזה בהקשר נראה שישוע מדבר על אנשים נשואים כמו שישוע אומר. שמעת שלא תנאף. לכן זה לא מתייחס לאנשים בודדים.


זנות בתנ"ך היא לא בן, כפי שהתאוותת לבעל או אשתך לפני שהתחתנת? כן החלטת בליבך לפני החתונה, כן אני רוצה אותו, כן אני רוצה אותה? כן אם פירוש זה היה נכון זה היה אומר את זה


1 ישוע גורם לכל נוצרי לחטוא בכוונה

2 שכל הנוצרים שהתחתנו אי פעם אשמים בחשד למישהו לפני שהתחתנו

זנות חטאת לגוף כפי שנראה מאוחר יותר זנות לעולם אינה פירושה מין מתוך נישואין. חטא זנות, לא, זה לא כמו לקרוא את כל הפוסט הזה שאתה צריך להבין.
המילה חומד יכולה להיות טובה או רעה, לחשוק בסחורה של מישהו אישה חיות, מכוניות זה חטא נורא.

אבל התנ"ך אומר שאנחנו יכולים לחמוד דברים טובים כמו

1 להיות בישוף

2 מלאכים חושקים להתבונן בדברי הצלב


האם נוכל לחמוד למשהו שאינו שייך למישהו? לא

עץ תפוח בגינה אתה קופץ פנימה קח תפוח חמדת? כן

אותו עץ תפוח בהר לא שייך לאף אחד אתה לוקח תפוח חמדת? לא למה? כי עץ התפוח לא שייך לאף אחד


אדם יכול לחמוד מישהו מינית רק כאשר הוא שייך למישהו. שכן מה שרוע בניאוף אינו המעשה המיני כפי שהאקט המיני נוצר על ידי אלוהים. מה שרוע הוא לחשוק או לרצות משהו או מישהו שכבר שייך למישהו אחר.


2 זנות בתנ"ך Pornea

פורניאה היא המילה היוונית לזנות בתנ"ך. פורנה לעולם אינה פירושה סקס מתוך נישואים. התנ"ך נכתב באנגלית בשנת 1611 באיזו משמעות השתמשו הכותבים אז לזנות? האם הם השתמשו במשמעות 1611 או האם הם השתמשו במשמעות 2021? הם השתמשו במשמעות 1611.

פורנה ביוונית פירושו


1 ניאוף רוחני

2 עבודת אלילים

3 כל החטאים המיניים שנמצאו בפרק לבטיקוס 15 עד 18

אנו רואים בפרקים אלו מוזכרים כל החטאים המיניים. הוא מזכיר הומוסקסואליות, חיות, גילוי עריות. פסוק אומר לא תיקח אשה עם אחותה. מעניין

אם זה היה בן לשכב עם אישה אקראית, למה שאלוהים ישים את הפסוק הזה שם?

האם זה לא אומר


זה בן לקיים יחסי מין עם אישה אקראית ואם אתה מקיים יחסי מין עם אחותה זה יותר גרוע. אבל למה התנ"ך אומר שלא תקיים יחסי מין עם אישה ואחותה? כי חטא זנות זה לא חטא. זנות היא צורך טבעי של בני אדם.


יש צרכים טבעיים ולא טבעיים

אז שקר פלדה להרוג אלו אינם צרכים טבעיים שהכניס אלוהים בתוכנו הם מנוגדים לטבע

לרצות לאכול ולקיים יחסי מין הם צרכים ורצונות טבעיים שיש לאלוהים בתוכנו

אז אם אתה רוצה להימנע מהצרכים הטבעיים האלה, נסה כל מה שאתה יכול ותמיד תרצה לקיים יחסי מין עד יום מוותך.


3 זנות בתנ"ך הברית הישנה והחדשה

פול אומר בצוואה החדשה עדיף להתחתן מאשר לשרוף. אם זה היה חטא לזנות בתנ"ך מחוץ לנישואין, מה היה פאולוס סיד?

פול היה אומר


לעולם אל תישרף ונוצרי תמיד צריך להתחתן

מה זאת אומרת שריפה?

שריפה פירושה רצון גדול לקיים יחסי מין

קיום יחסי מין לעתים קרובות עם מספר בני זוג

לא הצלחתי להימנע מקיום יחסי מין באופן קבוע


המשמעות של זנות בתנ"ך היא תמיד בהקשר של החטאים המיניים המוזכרים בפרק לבטיקוס 15 עד 18. הוא אף פעם לא מזכיר את חטא הזנות או הזנות כחטא. האם זה בסדר לקיים אורגיית מין מדהימה חמש דקות לפני הצלב, וחמש דקות אחרי הצלב זה הופך לרע מאוד? זו אמונה מטורפת אך נוצרים רבים מאמינים בכך.


לשלמה היו שבע מאות נשים ושלוש מאות פילגשים. אותו דבר עם הרבה אנשים בתקופתו. אז זה היה בסדר שהוא יקיים הרבה סקס ולא בשבילנו היום? איזו מין אמונה זאת? האם אלוהים ישפוט את שלמה ואת בני העדה הישנה שונה מהאנשים היום?


אתה שם אתה איש צוואה זקנה? עשיתם הרבה סקס? היכנס לשמחתי

אתה כאן אתה איש צוואה חדשה?

אתה כאן אתה איש צוואה חדשה?

עשיתם הרבה סקס? היכנס לתוך השמחה שלי

אתה כאן אתה איש צוואה חדשה? יש לך קצת סקס? אתה נכנס ללהבות הגיהנום אלוהים אינו חלקי אלוהים לא יכול לשפוט אנשים אחרת. החטא לעולם אינו משתנה, החטא הוא תמיד אותו דבר.


זנות בתנ"ך אינה חטא יש הרבה טיעונים לעמדה זו.

זנות חטא לגוף כי זנות היה סקס עם זונות בקורינתוס שם הנוצרים היו הולכים לפורניקס, פוניקס הוא קשת.


בקשת היו מבקשים טובות לשטן ובכך מזנות. זוהי המשמעות האמיתית של זנות. נוצרים הולכים לקשתות הפורניקס ומקיימים יחסי מין עם זונות כדי לבקש טובות לשטן. זו הסיבה שבגללה זנות היא חטא כלפי הגוף כפי שאתה זה פולחן שטני.

חטא זנות טוב זה לא יכול להיות שכן זה צורך טבעי של כל אדם.


4 זנות בפסוקי התנ"ך

האם פול אמר שציצי טוב לגברים לא לגעת באישה 1 CO 7 ? כן מה ההקשר? ההקשר היה שהייתה רדיפה עצומה בקורינתוס. בסוף הפרק פול אומר אני אומר לכם את הדברים האלה בגלל הרדיפה הנוכחית. מדוע גברים לא היו צריכים לגעת בנשים? כי הייתה רדיפה מדהימה וזה לא היה זמן לחיזור ולאהבה.


זנות בתנ"ך היא כל החטאים המיניים חוץ ממין מחוץ לנישואין. זה יסתור את פול שאמר מאוחר יותר שני פרקים לאחר מכן האם אין לי זכות להנהיג על אחות כמו כפא?

למעשה פול בפרק זה 1 CO 9 אמר
1 CO 9 11 אם זרענו לך דברים רוחניים, האם זה דבר גדול אם נקצור את הדברים הגשמיים שלך?

מה פירוש המילה גשמית? דברים הקשורים לגוף.

פול ואנחנו נקבל פוסט אחר לגמרי בנושא זה ביתר פירוט. המילה בשר פירושה דברים מיניים. פול אומר שהוא הוביל לגבי אחיות מכנסיות שונות במסעות מיסיונרים רק כדי לקיים איתן יחסי מין. והקורינתים התלוננו על זה.


ג'וד מדבר על זנות שלמה זו הומוסקסואליות

לברוח מזנות כן אנחנו צריכים לברוח מניאוף הומוסקסואליות לסביות גילוי עריות

למעשה נראה בפוסט אחר אם אלוהים נותן לי את הזמן לכתוב את זה שזה לא יכול להיות חטא שיש לי הרבה נשים כמו למשה הייתה אישה מדיין ואישה מכוש. אבל אלוהים השתמש בו כדי לכתוב לא תנאף


כן זנות בתנ"ך זה לא חטא, זנות חטא נגד הגוף כי פורנה או זנות היו עבודת אלילים רוחנית עם זונות בקשתות קורינתוס קשת היא זנות

זנות חטא לא זה לא יכול להיות כפי שאלוהים לא יכול ליצור רצון טבעי להיות חטא


5 זנות בתנ"ך לפני ואחרי הצלב של ישוע

לפני הצלב אנשים וגברים רבים וטובים יכלו לקחת כמה נשים שיבחרו. אפילו טובי האנשים בתנ"ך כמו אברהם, דוד, שלמה, יעקב, עשיו, אלקנה,

אבל בעברית אחת עשרה כתוב ששלמה ושמשון הם לא רק אנשים טובים אלא גיבורי אמונה. מדהים ,


האנשים האלה היום, אם הם יחיו בכנסייה רגילה, הם עלולים להיות מועטים החוצה, אבל אלוהים אומר שהם גיבורי אמונה. אלוהים קרץ אליו שאלה האם אלוהים יכול לקרוץ לחטא? לא

אז סקס מתוך זוגיות לא היה חטא. זה לא היה הדבר הכי טוב לעשות, זה לא היה חטא. אבל כשהגברים האלה הלכו על נשים פגאניות אז אלוהים כעס. חטאו של שלמה היה שלא היו לו נשים רבות, חטאו של שלמה היה עם נשים עובדות שטן פגאניות.


הוכחנו כי זנות בתנ"ך היא בהחלט לא חטא זה

חטא זנות נגד הגוף הוא כאשר קורינתים הלכו בפורניקס את הקשתות לסגוד לשטן עם זונות, חטא הזנות הוא אמונה שקרית מכנסיות נוצריות שצריך להסיר.


אם ראיתם ערך בפוסט הזה וזה נתן לכם חופש ליותר בשמחה ובהנאה רבה יותר למה שלא תירשמו ותעשו לייק לערוץ היוטיוב והאתר שלנו?

ישוע אוהב אותך האם אתה בישוע? אתה רוצה ללכת לגן עדן? חזור אחרי אבא אלוהים יסלח לי על חטאיי עזור לי לאהוב איתך ולקח אותי לגן עדן בשם ישוע אמן


0 views0 comments

Recent Posts

See All

זה נושא חשוב מאוד לליבי, כמו שסקס זנות מנישואין הוא חטא. בגלל שאני רואה כל כך הרבה נוצרים לוקחים כל כך הרבה אנרגיה על עירום ומין. אמנם הם יהירים, אנוכיים, אפתיים ושונאים. חמש סיבות מדוע עירום בתנ"ך אי