5 способів не бути легалістом

Updated: May 27

5 способів не бути легалістом


Чи знаєте ви, що якщо ви легаліст, ви відокремлені від Христа? Це те, що Павло сказав до Галатів. Деякі намагалися врятуватися законом, і Павло сказав, що вони проповідують фальшиву євангелію, що вони були відділені від Ісуса.


Чи знаєте ви, що якщо ви легаліст, ви пишаєтеся і думаєте, що в вас є хороші речі? Це брехня, яку потрібно видалити, щоб стати справжнім християнином Дізнайтеся 5 способів не бути легалістомПритча про фарисея і митаря добре ілюструє цю думку. Притча про фарисея і митаря Ми бачимо, що фарисей думає, що він добрий, митар знає, що він погана людина. На якому ви боці?


Притча про фарисея і митаря

Луки 18 9 Деяким, які були впевнені у власній праведності і дивилися зверхньо на всіх інших, Ісус сказав таку притчу: 10 «Двоє чоловіків увійшли до храму помолитися, один фарисей, а другий митар. 11 Фарисей стояв сам і молився: «Боже, дякую Тобі, що я не такий, як інші люди — розбійники, злодіяння, перелюбники — чи навіть такий, як цей митар». 12 Я постюся двічі на тиждень і віддаю десяту частину всього, що отримую».


13 «А митар став подалі. Він навіть не дивився на небо, а бив себе в груди і сказав: «Боже, помилуй мене, грішного».14 «Я кажу вам, що цей чоловік, а не той, пішов додому виправданим перед Богом. Бо всі, хто підноситься, будуть упокорені, а ті, хто упокорюється, будуть піднесені».


1 Прийміть, що ви не гарні

Єдиний спосіб очистити себе від легалізму - це визнати, що ти не добрий і лише Бог добрий. Якщо ви цього не зробите, для вас немає надії. Якщо поставити питання сотне людей на вулиці


Ти хороша людина

Скільки скажуть, що я хороша людина? Майже всі

Це свідчить про те, що легалізм є майже скрізь у суспільстві. Деякі країни є більш легалістами, ніж інші.


Фарисей і митар показують, що можна бути християнином і бути поганою людиною. Ім'я християнин нічого не означає. Біблія каже, що немає жодного доброго, навіть одного, вони всі заблукали, немає нікого, хто шукає БогаБіблія також каже, що якщо ми не пов’язані з коренем, гілка не має духовного життя. Біблія каже, що всі згрішили і позбавлені слави Божої. Приймімо той факт, що на землі немає жодної хорошої людини


Усі наші добрі справи схожі на брудні ганчірки. Ви можете зробити все можливе, і без Бога все ще погано, оскільки наміри злі, егоїстичні, корумповані. Коли Ісуса взяли, всі апостоли втекли. Ми лише люди, ми порох, ми глина, люди не Бог. Ніколи не було хорошої людини від часу створення світу.


Деякі люди менш злі, ніж інші, але вони все одно злі, оскільки всередині людей немає нічого доброго. Павло сказав, що я знаю, що в мені, що в моєму тілі, не живе нічого доброго. Коли я хочу робити добро, в мені присутнє зло.


Якщо Павло, найкращий християнин, який навіть жив, може сказати це, наскільки більше ми злі? Чи був Павло фарисеєм, але Бог змінив Павла, щоб усвідомити свою гріховність і отримати праведність Ісуса. Павло вбивав християн і в своєму законництві вважав, що робить добру справу.


Притча про фарисея і митаря показує, що деякі християни визнають, що вони злі, і можуть отримати праведність Ісуса вірою. Якщо ви щодня не будете просити Ісуса про Його праведність, ви зазнаєте невдачі.


2 Прийміть, що ви грішник

Ви коли-небудь грішили? Тоді ти не хороша людина. Деякі церкви вчать, що ваші добрі справи усувають погані. Ні Адам і Єва не згрішили часу, і вони померли. Те саме для мене з тобою за один гріх, тільки ти і я заслуговуємо на смерть.

Заплата за гріх — смерть


Гріх – це порушення закону. Гріх не людського закону є порушенням Божого закону. Ми також повинні дотримуватися людських законів, бо так сказав Бог. Ми грішники, і всі люди згрішили, цікаво знати, що Ісус ніколи не грішив, перебуваючи на землі. Ось чому Ісус міг заплатити нашу ціну на хресті.


Фарисей і митар показують, що фарисей бив себе в груди, кажучи: «Боже, я бог, я роблю те й те». Цікаво бачити, що легалісти думають, що, роблячи вчинки, вони отримують праведність. Це показує їхнє зле серце, коли вони намагаються купити Божу прихильність, вони намагаються отримати праведність, роблячи .


Таким чином, це показує, що законники та фарисеї не є добрими, тому що бути добрими було б те, чим ми є, і якби ми були добрими, нам не потрібно було б щось робити, щоб заявити про свою доброту. Наша доброта була б уже в нас. Просто те, що я роблю це, що я хороша людина, доводить, що легалісти - це зло.Чи був Павло фарисеєм, так, але в Посланні до Галатів Павло сказав це

Те, що ніхто не виправдовується законом в очах Бога, очевидно. Тут ми бачимо, що людей в очах людей можна вважати добрими людьми. Але яке значення має бути прийнятим Богом чи прийнятим людьми? Якова 4 4 Хіба ви не знаєте, що дружба зі світом — це ворожнеча з Богом? Прийміть, що ви грішник3 Прийміть, що тільки Ісус добрий

Коли молоді багаті люди прийшли до Ісуса, він сказав: «Добрих людей», Ісус сказав

Ніхто не є добрим, крім Бога


Ми бачимо тут іншого законника, якого Ісус намагається показати, що він намагається отримати спасіння ділами. Біблія ясно, що тільки Бог добрий, коли люди роблять добрі справи силою Божою, тоді люди були лише каналом. Бог зробив справу. Чоловіки - це лише канал добра чи зла


Об’явлення 19 говорить, що Ісус є

Правдивий і праведний, і в праведності він судить і веде війну

Фарисею Ісус сказав, Хто може переконати Мене у гріху. Але в очах світу Ісус був злим, як казали фарисеї, що в нього є диявол. Воно показує, наскільки корумпованими і неправильними є людські судження.4 Прийміть, що тільки Ісус має праведність

Добра новина полягає в тому, що Ісус має рішення. Ісус хоче, щоб ви бачили, що ви не є добрими і ніколи не будете такими, і тільки в Ісусі є сила, яка називається праведністю через віру, яка може допомогти вам мати Його праведність.


Це не означатиме, що ви ніколи більше не будете грішити, але ви встанете після падіння і знову ходите, але ми ходимо не у своїй власній силі, а в Божій силі та праведності. Проте можна більше ніколи не грішити.


Фарисей і митар показують, скільки людей визнають себе релігійними, злими, егоїстичними, гордими та сліпими до свого духовного стану. У різних країнах ми бачимо одне і те ж, релігійні та атеїсти в усьому світі вважають себе хорошими.


Вони не усвідомлюють, що тільки Бог має рішення, праведність вірою, яка дає силу робити і бути добрим.


Чи був Павло фарисеєм до своєї сліпої зустрічі, так, ми бачимо, що Бог осліпив Павла, оскільки законники бачать себе хорошими у власних очах. Ми бачимо, що Бог бачить речі зовсім інакше, ніж люди.


Притча про фарисея і митаря показує, що людські принципи і праведність нічого не варті, щоб змінити серце. Людські догми нічого не варті, щоб зробити когось хорошим. Людські укази безсилі перетворити своїх громадян на добрих, чесних, добрих людей


5 Прийміть, що якщо ви цього не зробите, ви не зможете потрапити на небо

Це настільки серйозна тема, оскільки багато релігійних людей думають, що, прийнявши Ісуса, вони автоматично потраплять на небо. Це неправда


Ісус сказав нерозумним дівам

Я не знаю, звідки відступите від Мене ви, що чините беззаконня

Чи це той самий люблячий Ісус, що взяв дітей на руки, каже, щоб п'ятдесят відсотків християн «Іди геть»? Так, п'ять дів представляють половину всього християнства.


Багато хто прийде на моє ім’я, кажучи, що ми зробили

Пророкував

Виганяйте дияволів

Багато чудових робіт


Цілком можливо, що ці п'ятдесят відсотків християнства при сьогоднішніх цифрах становить близько мільярда людей. Вони допомагали бідним, щотижня ходили до церкви, годували голодних. Але Ісус скаже їм, що ти не маєш прополочного одягу; ті вчинки, які ти думав, що зробив сам і щоб отримати славу людей.


Ісус сказав, як ви можете вірити вам, що отримуєте честь один від одного, а не шукаєте слави, яка тільки від Бога. Ісус також сказав

Не той, хто хвалить себе, приймається, а той, кого хвалить Господь.


Чоловіки прийшли на весільний бенкет, маючи свою праведність і свої вчинки. Він був упевнений, що міг увійти, оскільки був християнином і ніколи не робив зла. Але він мав власну праведність і позбавив Бога його слави і вважав себе Богом, як усі люди, які є законниками, вважають себе Богом.


Якщо ви не запитаєте праведності Ісуса, ви матимете власну, ви не можете мати borh одночасно. Земні зіпсовані діла Божої досконалої святості і праведності. Який виберете ви. Оберіть цей день, який у вас буде

ваші людські вади чи досконала праведність Ісуса?


Повторюй за мною Отче Боже, я вважаю себе грішником, прошу, будь ласка, пробач мені

Будь ласка, поклади на мене свою праведність і допоможи мені ходити з вами, доки Ісус не прийде в ім’я Ісуса, амінь
0 views0 comments

Recent Posts

See All

5 причин, чому секс поза шлюбом не є гріхом Я знаю, що це звучить божевільно, але я говорив з пасторами і багатьма християнами про розпусту в Біблії, і ніхто не зміг дати мені вірні біблійні вірші, що