5 причин, чому секс поза шлюбом не є гріхом

5 причин, чому секс поза шлюбом не є гріхом


Я знаю, що це звучить божевільно, але я говорив з пасторами і багатьма християнами про розпусту в Біблії, і ніхто не зміг дати мені вірні біблійні вірші, щоб довести протилежне секс із шлюбом не є гріхом. Слово блуд у Біблії ніколи не означає секс із шлюбу. Якщо ніхто не може жадати до шлюбу, то всі християни винні, як вони всі жадали до одруження. 5 причин, чому блуд не гріх


Чому секс поза шлюбом - це не так 1

1 Блуд у Біблії Жадання

2 Блуд у Біблії Pornea

3 Блуд у Біблії Старий і Новий Завіт

4 Блуд у віршах Біблії

5 Блуд у Біблії до і після хреста Ісуса

1 Блуд у Біблії Жадання

Про це йдеться в п’ятому розділі Матвія

Що кожен, хто дивиться на жінку з пожадливістю, вже вчинив розпусту в своєму серці. Якщо ми візьмемо цей вірш у контексті, то побачимо, що Ісус говорить про одружених людей, як говорить Ісус. Ви чули, що не чиниш перелюбу. Таким чином, це не стосується самотніх людей.


Блуд у Біблії не є гріхом, оскільки ви жадали свого чоловіка чи дружини до одруження? Так Ви вирішили в душі перед одруженням, так, я хочу його, так, я хочу її? Так. Отже, якби це тлумачення було правдою, це означало б це


1 Ісус свідомо вводить в гріх кожного християнина

2 Що всі християни, які коли-небудь одружувалися, винні в тому, що жадають когось перед одруженням

Блуд гріх проти тіла, як ми побачимо пізніше, блуд ніколи не означає секс із шлюбом. Гріх блуду, ні, це не те, що читаючи весь цей пост, ви повинні зрозуміти.
Слово жадати може бути добрим і поганим, жадати чийогось товару дружина тварин, автомобілів страшний гріх.

Але Біблія каже, що ми можемо бажати добрих речей

1 Бути єпископом

2 Ангели прагнуть подивитися на речі хреста


Чи можемо ми жадати чогось, що комусь не належить? Ні

Яблуня в саду стрибаєш в бери яблуко Ти забажав? Так

Та ж яблуня в горі нікому не належить Ви візьмете яблуко Ви жадали? Ні, чому ? Бо яблуня нікому не належить


Людина може жадати когось сексуально лише тоді, коли вона комусь належить. Оскільки злом у перелюбі є не статевий акт, оскільки статевий акт створений Богом. Зло - це бажання або бажання чогось або когось, що вже належить комусь іншому.


2 Блуд у Біблії Pornea

Порнея — це грецьке слово для блуд у Біблії. Порнея ніколи не означає секс із шлюбу. Біблія була написана англійською мовою в 1611 році. Яке значення тоді використовували письменники для блуду? Чи використали вони значення 1611 чи вони використали значення 2021? Вони використовували значення 1611 року.

ПОРНЕЯ в перекладі з грецького означає


1 духовний перелюб

2 Ідолопоклонство

3 Усі сексуальні гріхи, знайдені в Леветику, розділи 15-18

Ми бачимо, що в цих розділах згадуються всі сексуальні гріхи. У ньому згадується гомосексуалізм, звірство, інцест. Вірш говорить, що не візьми жінку з її сестрою. Цікаво

Якщо було гріхом займатися сексом із випадковою жінкою, чому Бог помістив туди цей вірш?

Хіба б не сказав


Зі випадковою жінкою займатися сексом – гріх, а з її сестрою – ще гірше. Але чому в Біблії сказано, що не маєш сексу з жінкою та її сестрою? Тому що блуд - це не гріх. Блуд є природною потребою людей.


Бувають природні потреби і неприродні

Отже, сталева брехня вбиває це не природні потреби, закладені Богом у нас, вони суперечать природі

Бажання їсти та займатися сексом — це природні потреби та бажання, які Бог втілив у нас

Тож якщо ви хочете утриматися від цих природних потреб, спробуйте все, що можете, і ви завжди захочете займатися сексом до дня своєї смерті.


3 Блуд у Біблії Старий і Новий Завіт

У Новому Завіті Павло каже: «Краще відібратись, ніж спалити». Якби було гріхом мати розпусту в Біблії поза шлюбом, що б побачив Павло?

Павло сказав би


Ніколи не горіть, і християнин повинен завжди одружуватися

Що означає горіння.?

Печіння означає сильне бажання займатися сексом

Часто займатися сексом з кількома партнерами

Не міг утриматися від регулярного сексу


Значення блуду в Біблії завжди знаходиться в контексті сексуальних гріхів, згаданих у Леветику, глави 15-18. У ній ніколи не згадується гріх про блуду чи про блуд як гріх. Чи було нормально мати неймовірну секс-оргію за п’ять хвилин до хреста, а через п’ять хвилин після хреста вона стає дуже злом? Це божевільна віра, але багато християн вірять в це.


У Саломона було сімсот дружин і триста наложниць. Те саме з багатьма людьми свого часу. Отже, для нього було нормально займатися сексом, а не для нас сьогодні? Що це за віра? Чи Бог судитиме Соломона і людей Старого Завіту, які відрізняються від людей сьогоднішнього?


Ви там людина Старого Завіту? Ти багато займався сексом? Увійди в мою радість

Ви тут людина Нового Завіту?


Ти багато займався сексом? Увійди в мою радість

Ви тут людина Нового Завіту?

Ти багато займався сексом? Увійди в мою радість

Ви тут людина Нового Завіту? Ти займаєшся сексом? Ви входите у полум'я пекла. Бог не є частковим. Бог не може судити людей інакше. Гріх ніколи не змінюється, гріх завжди той самий.


Блуд у Біблії не є гріхом, є багато аргументів на користь цієї позиції.

блуд гріх проти тіла, тому що блуд був сексом з повіями в Коринті, де християни йшли на блуд, фонікс — це арка.


У арці вони просили б ласку у сатани і таким чином чинили блуд. Це справжнє значення блуду. Християни йдуть до арки форнікса і займаються сексом з повій, щоб попросити про ласку у сатани. Ось чому блуд є гріхом проти тіла, а ви – сатанинським поклонінням.

блуд гріх, це не може бути, оскільки це природна потреба кожної людини.


4 Блуд у віршах Біблії

Чи сказав Пол, що синиця добре для чоловіків, щоб не торкатися жінки 1 CO 7 ? Так, який контекст? Контекст полягав у тому, що в Коринті відбувалося величезне переслідування. Наприкінці глави Павло каже, що це кажу вам через теперішнє переслідування. Чому чоловікам не доводилося торкатися жінок? Тому що було неймовірне переслідування і не був час для залицянь і кохання.


Блуд у Біблії - це всі сексуальні гріхи, крім сексу через шлюб. Це суперечило б Павлу, який пізніше сказав два розділи після цього. Хіба я не маю права говорити про сестру, як Кифа?

Насправді Павло в цьому розділі 1 сказав CO 9
1 CO 9 11 Якщо ми посіяли вам духовне, то чи велика річ, якщо ми пожнемо ваше тілесне?

Що означає слово плотський? Речі, що стосуються тіла.

Пол і ми отримаємо інший пост повністю на цю тему більш детально. Слово плоть означає сексуальні речі. Павло каже, що він керував сестрами з різних церков у місіонерські подорожі лише для того, щоб мати з ними секс. І коринтяни скаржилися на це.


Джуд говорить про блуд Соломона, це гомосексуалізм

Втікайте від блуду так, нам потрібно тікати перелюб гомосексуалізм лесбійство інцест

Насправді ми побачимо в іншій публікації, якщо Бог дасть мені час, щоб написати це, що не може бути гріхом мати кілька дружин, оскільки у Мойсея була дружина з Мідіяна та дружина з Куша. Але Бог використав його, щоб написав «Не чини перелюбу».


Так, розпуста в Біблії не є гріхом, блуд гріх проти тіла, тому що порнеа або блуд був духовним ідолопоклонством з розпусниками в арках Коринфа, арка є блуд

блуд гріх не може бути, оскільки Бог не може створити природне бажання бути гріхом


5 Блуд у Біблії до і після хреста Ісуса

Перед хрестом чоловіки і багато добрих чоловіків могли брати скільки завгодно дружин. Навіть найкращі люди в Біблії, такі як Авраам, Давид, Соломон, Яків, Ессав, Елкана,

Але в одинадцятому посланні до Євреїв сказано, що Соломон і Самсон не тільки добрі люди, але й герої віри. неймовірно,


Ці люди сьогодні, якщо вони живуть у звичайній церкві, їх можуть вигнати, але Бог каже, що вони є героями віри. Бог підморгнув це питання Чи може Бог підморгнути гріху? Ні

Тож секс поза шлюбом не був гріхом. Це було не найкраще робити, це не було гріхом. Але коли ці чоловіки пішли на поганських жінок, тоді Бог розгнівався. Гріх Соломона полягав у тому, що він не мав багато дружин, гріх Соломона полягав у тому, щоб бути з жінками, що поклонялися язичницьким дияволам.


Ми довели, що блуд у Біблії, безперечно, не є гріхом

Блуд гріх проти тіла, коли Коринтяни пішли в форнікс арки, щоб поклонитися сатані з повій, що гріх розпусту є хибною вірою християнських церков, яку потрібно видалити.


Якщо ви бачили цінність у цій публікації, і це дає вам свободу більше радіти і з більшим задоволенням, чому б не підписатися і не поставити лайк на наш канал і веб-сайт на YouTube?

Ісус любить тебе чи ти в Ісусі? Ти хочеш потрапити в рай? Повторюй за мною Отче Боже, прости мої гріхи, допоможи мені любити з Тобою і візьми мене на небо в ім'я Ісуса амінь

0 views0 comments

Recent Posts

See All