5 причин, чому оголеність у Біблії не є гріхом

Updated: May 27

5 причин, чому оголеність у Біблії не є гріхом


Це дуже важлива тема для мого серця, так само, як і блудний секс із шлюбу є гріхом. Тому що я бачу, що багато християн витрачають так багато енергії на оголеність і секс. При цьому вони зарозумілі, егоїстичні, апатичні і ненависні. П’ять причин, чому оголеність у Біблії не є гріхомЧи слід слідувати за жовчю чи за тим, що говорять нам прийняті церкви? Нам потрібно пам’ятати, що п’ять або п’ятдесят відсотків мудрих дів не потрапляють на небо. І багато церков мають вчення про диявола. Давайте дізнаємося, що Біблія говорить про оголеність.


5 причин, чому оголеність у Біблії не є гріхом


1 Чи є нагота гріхом, Бог створив тіло

Біблія говорить нам про все, що створив Бог? Говорячи, що тіло — зло, а нагота — погана, той стверджує, що віра означає, що Бог створив погані й злі речі. Бог ніколи не створив нічого поганого. Так само, як і секс, секс ніколи не є поганим, якщо ми не обманюємо або не використовуємо його в обміні чоловіками і жінками.


Чи є нагота гріхом, це не може бути, оскільки все, що було створено, є добрим і досконалим. Таким чином, саме тіло є одним із найбільших творінь Бога. Нагота в Біблії, ми побачимо чимало прикладів оголеності в Біблії, які доводять, що нагота не є гріхом. Щоб нагота була сином, це означало б, що вона могла походити від сатани, оскільки гріх — це таємниця і винахід сатани.


2 Чи є нагота гріхом Старозавітні приклади

У Ісаї 20 віршах з 1 по 3 Бог каже Ісаї роздягтися і прокинутися три роки повністю голим. Неймовірне право. Чому жоден проповідник ніколи не проповідував на цю тему? Тому що це не відповідає сучасному порядку денному.


Вчора я був у церкві, там говорили про покаяння та наслідки гріха. Я розповідав про біблійну історію про оголеність і про те, як Давид танцював буквально голим із шматком тканини. Чи нагота — це син, тому що дружина Михея Давида пішла докоряти Давиду.


Отже, ми знаємо, що Девід викривав себе, і коли вона це зробила, Бог замість того, щоб докоряти, сказав Міхеї, що вона не зможе мати дітей до кінця свого життя. Тому що вона докоряла своєму чоловікові в тому, що вона вважала поганим, замість того, щоб шукати Біблію, щоб дізнатися, що Біблія каже ні, тому що ми бачимо людей Божих у Біблії, які роздягаються.

Вірсавія купалася гола.Це був випадок чи був звичай, щоб жінки купалися голими? Цілком ймовірно, що це був звичай, як ніхто ніколи не казав Вірсавії, хіба ти не бачиш, що ти купаєшся оголеною і маєш купатися в закритому середовищі? Чи є нагота гріхом, ні, тому що сьогоднішнє християнство походить від пуритан, які були занадто суворі щодо цього питання, якщо порівняти з євреями Старого Завіту, які були набагато відкритішими щодо цієї теми.

3 Чи є нагота гріхом Приклади Нового Завіту


У Івана двадцять один Петро ловить рибу голий. Жовч каже, що бачить Ісуса на березі і одягає його, бо був нагим. Що Петро робив голим на пляжі на човні? Там були люди, хіба Петро, ​​провівши три роки з Ісусом, не знав, що бути голим було неправильно?


Ну, мабуть, ні, тому що якби це було не тому, що нагота в Біблії була гріхом, Петро б дізнався про це, провівши три роки з Ісусом. І Ісус сказав би йому

Що ти робиш голий на човні?


нагота гріх? Це гріх для цього суспільства, але Бог не бачить його так само. Звичайно, ми повинні бути одягненими, але в Біблії є багато прикладів оголеності, які доводять іншу мудрість? Здоровий глузд також підказує, що нагота — це гріх, а ні, бо що було б не так з тілом? Нічого


Християни, які вірять у це, приймають т. 5, що говорить, що ви не повинні дивитися на жінку, щоб жадати її. Проте в контексті йдеться про перелюб або одружених людей, які прочитали мій пост про те, що секс із шлюбу є гріхом. Отже, якщо сексуально дивитися на самотніх людей не є гріхом, то й нагота не може бути гріхом.


4 Чи нагота є гріхом, Бог наказує наготи

Цар Саул почав пророкувати, як сказано в Біблії, а в Біблії говориться, що коли Саул отримав Святого Духа, він роздягся. Неймовірно бачити, що природною реакцією на отримання Святого Духа в цьому прикладі було оголення.

Бог зробив Адама та Єву голими, чи згрішив Бог? Жоден Бог не може грішити, тому це було добре. Чи можна сказати, що Адам бігав і вдарився по пенісу, а яєчка були в повітрі, а груди і піхва Єви були оголені? Так


Церква адвентистів 7-го дня скаже, що це був одяг світла. Церква адвентистів 7-го дня має рацію, але якщо ви йдете на модельне дефіле, жінки носять халат, і під ним вони оголені, і всі її частини можна побачити. Тому, коли Біблія говорить, що Адам і Єва були голими, це так. І це не може бути гріхом, оскільки Бог не може змусити когось грішити. Чи є нагота гріхом ні, тому що Бог не може змусити когось грішити.


Нагота в Біблії зустрічається вже в Буття, це нагота гріх ні, тому що Адам і Єва ходили голими, і вони згрішили, взяв плід, але якби нагота була гріхом, вони б також впали. Більше того, падіння людей відбулося б ще до того, як вони навіть взяли плід. Бог сказав би, що Адам і Єва ви голі, ви згрішили.


5 Чи є нагота гріх Рекапітуляція

Ми бачили, що Давид танцював голим, і коли його дружина була докорена, його покарали за те, що не було гріхом. Вирсавія купалася оголеною, безсумнівно, звичайна практика для жінок в Ізраїлі


Чи не гріх наготи, тому що ми бачили, що пуритани дали суворішу євангелію, ніж вчить Біблія на цю тему. Нагота в Біблії ми бачимо, як Ісая ходить голим три роки в ісаї 20 Ми бачимо, як цар Саул роздягається, коли отримує Святого Духа


Чи не гріх нагота, тому що ми бачимо Петра, який рибалив голим у Івана 20. У Луці ми бачимо, що один апостол прийшов послухати Ісуса голого лише в білизні. Ми бачимо, що коли в Біблії сказано голий, це означає голий. Як інакше Бог дає деталь, що коли щось чуєш. У цьому випадку Люк тікає з саду голим і залишає простирадло позаду.


Чи нуди гріх ні, бо що робить цей апостол голим ходить до церкви? Нагота в Біблії. Чи знали ви, що тон євангелії написав хтось, хто ходив до церкви голим? Апостол Лука Нагота гріх ні, тому що ми бачимо, що гріх є


1 Не любити Бога

1 Не любити інших

Якщо ви отримали свободу від цієї публікації, чому б не поставити лайк і не підписатися на наш канал на YouTube

Ти любиш Ісуса? Ти хочеш бути на небесах? Чому б не повторити за мною


Отче Боже, будь ласка, прости мої гріхи, допоможи мені мати праведність Ісуса і ходити з Тобою. Будь ласка, візьми мене на небо в ім’я Ісуса, амінь

0 views0 comments

Recent Posts

See All

5 причин, чому секс поза шлюбом не є гріхом Я знаю, що це звучить божевільно, але я говорив з пасторами і багатьма християнами про розпусту в Біблії, і ніхто не зміг дати мені вірні біблійні вірші, що