המסר של המלאך השלישי בדבר צדקה באמונה ודחייתו הנוכחית

עדכון: 21 באפריל


המסר של המלאך השלישי בדבר צדקה באמונה ודחייתו הנוכחית


1 נראה כמו נוצרי עובד בשביל עצמי


נוצרים רבים אוהבים להישמע ולהיראות כמו נוצרים. ובכן יש שני צדדים. אבל לעתים קרובות הצד שנראה נוצרי מאוד אינו כך, או רק למראית עין. מהן כמה מהסיבות שחלק מהנוצרים באמת רוצים להיראות כנוצרים? זהו המסר של צדקות באמונה.האם כל מה שנשמע ונראה נוצרי הופך אותנו לנוצרים? לא לעשות דברים ולכאורה לעשות כל מה שישוע רוצה שנעשה לא הופך אותנו לנוצרים. צדקות באמונה אומרת לנו שהנצרות היא לא מה שאנחנו עושים אלא מה שאנחנו. כל עוד אנחנו מרותקים לחלק המראה, אנחנו עדיין אבודים בתור הפרושים.


2 נראה כמו נוצרי למחיאות כפיים של אנשים


זה נראה כל כך קשה לאנשים להבין ששום דבר שאנחנו יכולים לעשות לא יכול לגרום לנו ללכת לגן עדן. דבר אחר הוא שאף אחת מהעבודות שלנו איננו עושים בעצמנו. העבודות שלנו מגיעות אוטומטית ברגע שאנחנו מבלים זמן ויש לנו קשר יומיומי עם ישוע. זוהי צדקה באמונה. ברגע שמישהו ממשיך לחשוב שמה שהוא עושה הופך אותו לנוצרי הוא עדיין אבוד.


לחיבור עם ישוע אין שום קשר למה שאנחנו עושים. הקשר עם ישוע קשור למי שאנחנו. העבודות נעשות באמונה על ידי ישוע דרכנו. מעשי אלוהים בנו לעולם לא נעשים כדי שניצל או נאושר או כדי להרגיע את מדע הקולנוע שלנו. צדקות באמונה מתחילה כאן. מדוע נוצרים רבים עדיין חושבים שהנצרות שלהם מבוססת על מה שהם עושים. כי הם האמינו בשקר שיש בהם משהו טוב.


3 להיראות כמו נוצרי לסיפוק עצמי


ברגע שהנוצרי הזה מאמין ומבין שאין בו שום דבר טוב. הוא יפסיק לעבוד ולעשות דברים כדי להיראות טובים לאחרים ולמען מצפונו. לנצרות אין שום קשר למה שאתה עושה. מה שאתה עושה הוא עבודה טבעית שלנו של מי שאתה. זוהי צדקה באמונה.כאשר נוצרי עדיין הולך לפי מה שהם עושים כדי למדוד כמה טוב הם עושים הם עדיין אבודים. פול אמר GA 5 4 אתה מופרד מהמשיח אתה שמנסה להיות מוצדק על ידי החוק. נפלתם מהחסד. נראה שהתנ"ך אומר שזה עניין רציני


1 לא רק שלנוצרי כזה אין את ישו


2 הנוצרי הזה מופרד מישוע זה אומר שהם לא יכולים לקבל חיי נצח


3 הנוצרי הזה נפל מחסד וזה הדבר היחיד שמציל אותנו ממצבנו הנופל.


4 נראה כמו נוצרי לשקט נפשי


למעשה זה מצב עצוב מאוד כאשר נוצרי כזה מודד את החיים הנוצריים שלו לפי מה שהם עושים. הם לא הבינו שמי שהם ומה שהם עושים הם דברים הפוכים. מישהו יכול לעשות תמיד את הדבר הנכון ולהיות רע מאוד עמוק בפנים. מישהו יכול לעשות מעשים טובים כל חייו ועדיין להימצא אנוכי גאה וחסר אכפתיות.


צדקנות אומרת לנו שההמרה האמיתית מגיעה מאלוהים דרך אמונה. צדקות באמונה הופכת את הלב כך שכוחו של אדם זה מאלוהים עושה את העבודה בתוכו מבלי שהם יחשבו על כך. הם לא צריכים לדאוג לגבי העבודות שלהם מכיוון שזה אוטומטי.הנוצרי שמבסס את כל הדברים מהביצועים שלו עדיין מאמין שיש בו משהו טוב. הוא אבוד ואינו מבין את הטבע הנפל של בני האדם. הוא הולך להיות קפדן מאוד ויחשוב שהנצרות תהיה תלויה במידת קפדנות של מישהו לגבי פרטים וביצועים חיצוניים.


כך הוא מרגיע את דעתו וביום טוב שבו הציות שלו לפרטים הביצועים טובים הוא ישלה את עצמו לחשוב שהוא עשה טוב. כשלמעשה אלוהים לא אהב אף אחד מהביצועים הנקראים הטובים שלו וכל העבודות שלו הן סמרטוטים מלוכלכים שכן הן נעשות ברוח שופטת את עצמה.


5 נראה כמו נוצרי בגלל גאווה


הנצרות העצמית היא נצרות גאה ואנוכית מאוד. זה רוצה שהאדם עצמו ירגיש טוב עם הנשמה שלו. הערך העצמי שלהם כנוצרים אינו תלוי במה שישוע עשה, אלא הכל תלוי במה שהם עושים ומבצעים. עמוק בפנים הם יכולים להיות מאוד אנוכיים, גאים, חסרי אכפתיות, לא אוהבים ואדישים. נראה ונשמע כמו שטן.


אבל הידע שלהם לגבי מהו נוצרי אינו קשור כלל לדמיון לישו. הכל קשור לשמירה על הכללים. השטן פעל לפי הכללים, למעשה הצבא של השטן מאוד מאורגן ומסודר. האם זה אומר שהשטן וצבאו טובים וקדושים? לא עכשיו זה הזמן לאחים ואחיות לחזור בתשובה מהרוח המצדיקה העצמית המלוכלכת הזו, המנוגדת לצדקות על ידי מסר אמונה. אלה שאינם יכולים להבין שישוע מת עבורם ולהמשיך להאמין שלעבודותיהם יש קשר להצלה מהמאמץ שלהם, יאבדו סוף סוף.


הם י


לא מקבלים את חותמו של אלוהים ומופרדים מהיות ישו ומשרת בכנסייה חז

ר אחרי אבי אלוהים עזור לי להבין צדקנות באמונה, עזור לי להבין שאני אבוד ונפרד ממך כחוקיסט. עזור לי להבין שאין בי שום דבר טוב. תן לי מדי יום את גלימת הצדק שלך בבקשה בשם ישוע אמ
0 views0 comments

Recent Posts

See All

אברהם זו הדרך היחידה לו זה לא עובד? אבל מאמין בו שמצדיק את הרשע אמונתו נחשבת לצדקה אלוהים צדיק ב? כל דרכיו דוד גם תיאר? ברכת האנשים אשר אלוהים זוקף בהם צדקה ללא מעשים רו 4 6 צדקה באמונה לבטא? העסקה הנ