Звістка третього ангела про праведність вірою та її теперішнє відкидання

Звістка третього ангела про праведність вірою та її теперішнє відкидання

1 Виглядає як християнин, що працює на себе


Багато християн люблять звучати і виглядати як християни. Ну є дві сторони. Але часто та сторона, яка виглядає дуже по-християнськи, не така, або лише на вигляд. Які деякі з причин, чому деякі християни дійсно хочуть, щоб їх вважали християнами? Це послання праведності через віру.Чи робить нас християнами те, що звучить і виглядає по-християнськи? Ні Робити щось і, здавалося б, робити все, що Ісус хоче, щоб ми робили, не робить нас християнами. Праведність вірою говорить нам, що християнство — це не те, що ми робимо, а те, ким ми є. Поки ми перебуваємо в зовнішності, ми все ще втрачені, як фарисеї.


2 Виглядає як християнин Для людей оплески

Здається, людям так важко зрозуміти, що ніщо, що ми можемо зробити, не може змусити нас потрапити в рай. Інша справа, що жодну з наших справ ми не виконуємо самі. Наші роботи відбуваються автоматично, коли ми проводимо час і маємо щоденний зв'язок з Ісусом. Це праведність вірою. Як тільки хтось продовжує думати, що те, що він робить, робить його християнином, він все ще втрачений.


Зв'язок з Ісусом не має нічого спільного з тим, що ми робимо. Зв'язок з Ісусом пов'язаний з тим, ким ми є. Діла виконується вірою Ісусом через нас. Діла Божі в нас ніколи не робляться для того, щоб ми були спасені, щоб отримати схвалення або щоб наша наука заспокоїлася. Праведність вірою починається тут. Чому багато християн досі вважають, що їхнє християнство ґрунтується на тому, що вони роблять. Тому що вони повірили в брехню, що в них є щось хороше.3 Виглядати як християнин Для самозадоволення

Колись цей християнин вірить і не розуміє, що в ньому немає нічого доброго. Він перестане працювати і робити речі, щоб виглядати добре для інших і для власного сумління. Християнство не має нічого спільного з тим, що ви робите. Те, що ви робите, - це природна наша робота про те, ким ви є. Це праведність вірою.


Коли християни все ще вимірюють те, що вони роблять, щоб виміряти, наскільки добре вони роблять, вони все ще розгублені. Павло сказав GA 5 4 Ви відділені від Христа, ви, хто намагається бути виправданим законом. Ви відпали від благодаті. Схоже, Біблія говорить, що це серйозна справа

1 Не тільки такий християнин не має Ісуса


2 Цей християнин відділений від Ісуса, це означає, що вони не можуть мати вічне життя

3 Цей християнин відпав від благодаті. Це єдине, що рятує нас від нашого занепалого стану.


4 Виглядає як християнин Для душевного спокою

Насправді це дуже сумний стан, коли такий християнин вимірює своє християнське життя тим, що вони роблять. Вони не розуміли, що хто вони і те, що вони роблять, є протилежними речами. Хтось може завжди робити правильні речі і бути дуже злим глибоко всередині. Хтось може робити добрі вчинки все життя, поки йогоїст гордий і байдужий.Праведність за фактом говорить нам, що справжнє навернення приходить від Бога через віру. Праведність через віру перетворює серце, щоб сила цієї людини від Бога виконувала роботу всередині неї, не замислюючись про це. Їм не потрібно турбуватися про свою роботу, оскільки це відбувається автоматично.


Християнин, який все ґрунтує на власному виступі, все ще вірить, що в ньому є щось хороше. Він загублений і не розуміє занепалої природи людей. Він буде дуже суворим і думатиме, що християнство буде залежати від того, наскільки хтось строгий до деталей і зовнішнього вигляду.


Таким чином він заспокоює свій власний розум, і в гарний день, коли його послух до деталей буде добре, він буде обманювати себе, думаючи, що він зробив добре. Насправді Бог не оцінив жодного з його так званих добрих виступів, і всі його роботи є брудними ганчірками, оскільки вони зроблені в дусі самооправдування.5 Виглядає як християнин Через гордість

Християнство самовиконання - це дуже горде і егоїстичне християнство. Він хоче, щоб людина відчувала себе добре у своїй душі. Їхня самоцінність як християн не залежить від того, що зробив Ісус, але все залежить від того, що вони роблять і виконують. У глибині душі вони можуть бути дуже егоїстичними, гордими, байдужими, нелюбими та апатичними. Виглядає і звучить як сатана.


Але їхнє знання того, що таке християнин, не має нічого спільного з схожістю на Ісуса. Все це пов'язано з дотриманням правил. Сатана дотримується правил, насправді армія сатани дуже організована і впорядкована. Чи означає це, що сатана та його армія добрі та святі? Ні. Зараз настав час, брати і сестри, покаятися від цього брудного самовиправдовуваного духу, який протилежний посланню праведності через віру. Ті, хто не може зрозуміти, що Ісус помер за них, і продовжують вірити, що їхні справи мають щось відношення до їхнього спасіння від власних зусиль, нарешті будуть втрачені.


Вони не отримають Божої печаті і відокремлені від того, що Христос є і служить iу церкві Повторюй за мною отче Боже, допоможи мені зрозуміти праведність вірою, допоможи мені зрозуміти, що я загублений і розлучений з тобою як законник. Допоможи мені зрозуміти, що в мені немає нічого хорошого. Давай мені щодня свою одежу праведності, будь ласка, в ім’я Ісуса, амінь
1 view0 comments

Recent Posts

See All